Визначено стипендіатів міського голови 2017-2018 навчального року

6 Жовтня 2017, 17:52

5 жовтня 2017 року відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій міського голови під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В. У роботі комісії брали участь начальник управління освіти і науки Ващук Т.В., начальник управління у справах сім’ї, фізичної культури і спорту Борис Н.П., начальник відділу культури і туризму Заєць Л.В., заступник начальника управління освіти і науки Табакова А.О. та завідувачка інформаційно-методичним центром Філанчук С.В.

Згідно з «Положенням про стипендію міського голови для обдарованих учнів міста Новограда-Волинського», затвердженим рішенням міської ради від 21.07.2016 року №115, кандидати на отримання стипендії повинні мати високі досягнення та особливі успіхи у навчальній діяльності, в галузі культури і мистецтв чи в галузі спорту, і виключно за підсумками попереднього навчального року у конкурсах, турнірах, олімпіадах, фестивалях, які мають офіційний статус і проводяться Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України та Міністерством культури України.

Відповідно до вищезазначених критеріїв з 24 кандидатів, заявлених від загальноосвітніх навчальних закладів, комісією визначено 10 учнів шкіл міста, які будуть отримувати стипендію в розмірі 300 грн. на місяць протягом 2017-2018 навчального року. Список стипендіатів міського голови 2017-2018 навчального року буде затверджено розпорядженням міського голови.

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія