Янголи пам’яті: у міському центрі соціальних служб пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

21 Лютого 2024, 10:32
Цьогоріч удесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної сотні. І вдесяте – в умовах війни з росією. Нині маємо десятки тисяч полеглих від зброї окупантів. Але щорічно 20 лютого згадуємо наших сучасників, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу.
У 2024 році День Героїв Небесної Сотні буде проходив під лозунгом “Залишаємося гідними своїх героїв”. Ми повинні залишатися відданими пам’яті героїв, відданими їхньому героїзму.
В рамках відзначення Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, з метою патріотичного виховання підростаючих поколінь, Звягельський міський центр соціальних служб провів захід для дітей пільгових категорій. У формі вікторини учні розповідали, що знають про події, які змінили хід історії нашої держави, та почули нову цікаву інформацію.
Захоплюючою частиною заходу була творча робота з виготовлення паперових янголів, які символізують загиблих за демократичні цінності та територіальну цілісність України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні є прикладом патріотизму та надихає мужньо відстоювати незалежність своєї держави, самовіддано працювати на наближення Перемоги.
Чат-бот Гаряча лінія