Ювілейні заходи у Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки

26 Лютого 2021, 15:17

В день 150-річчя з Дня народження Лесі Українки у Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки – колисці її народження – відбулось відзначення ювілею поетеси.

Зали музею радісно зустрічали гостей оновленими музейними експозиціями.

Кожен відвідувач мав змогу завітати до відтвореної дитячої кімнати Лесі, вітальні та робочого кабінету Косачів. Експоновано побутові речі родини Косачів-Драгоманових, літературну спадщину Лесі Українки та переклади її творів.

25 лютого у музеї було представлено 3D експонат Лесі Українки, який було доставлено на батьківщину нашої землячки за сприяння народного депутата України Дмитра Костюка. Експонат було надано музеєм «Становлення української нації». Всі бажаючі мали можливість ознайомитись та зробити фото на згадку.

Також в рамках відзначення 150-річчя з Дня народження Лесі Українки у музеї проходить виставка соціального фотопроекту «Можливість літати на землі». Цей проект покликаний сприяти налагодженню співпраці соціально-відповідальних підприємств та захисників повітряного простору України, а також популяризувати національну культурну спадщину.

Усі сюжеті реалізовані на основі творчості та життєвого шляху Лесі Українки. Учасники разом із героями видатної поетеси мандрували її улюбленими місцями.

Авторкою та керівницею проекту стала Наталія Кононович, фотограф – Олександр Мартинюк.

Від відвідувачів – новоград-волинців та гостей міста – висловлювалися щирі слова подяки завідувачці Новоград-Волинського літературно-меморіального музею ім. Лесі Українки Вірі Омельянівній Римській та всьому колективу за невтомну працю, популяризацію видатної землячки, за збереження культурної спадщини та можливість доторкнутися душею до вічного.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія