З нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері у Новограді-Волинському відбулась концертна програма «Ми всі одна сім’я – єдина»

16 Травня 2016, 23:41

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке суспільство, без чого не може існувати людина. Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у світ, навчається добра, вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

З цієї нагоди у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбувся святковий концерт, який об’єднав велику громаду Новограда-Волинського у дружнє родинне коло.

Розпочав концерт, піснею «Батьки мої», молодший хор Школи мистецтв (керівник – Тетяна Нестерова).

Затим з вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Лариса Шутова: «В останній місяць весни, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає два дуже світлих і красивих свята – День матері і Міжнародний день сім’ї – свята, що народилися з безмежної любові і вдячності тих, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері, і немає любові вищої і жертовнішої за материнську. Упродовж усього життя мама зігріває і оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи. Мама – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.

У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Ця вічна істина і надалі має бути осереддям родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Низький уклін вам, звягельські матері, хранительки нашого роду, за ваше терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи всілякі негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої України!

Від імені міського голови, всієї міської громади, від жіночої ради бажаю вам міцного здоров’я, тепла і благополуччя, достатку, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях та онуках. Нехай ваші оселі обминає біда! Нехай вони будуть наповнені щастям і радістю! Миру нам всім!»

З нагоди свята подяками міського голови були відзначені багатодітні сім’ї та зразкові родини міста.

Під час заходу данину шани присутні віддали жертвам політичних репресій. Так як щороку у травні українці вшановують пам’ять всіх невинно загиблих земляків, які постраждали від тоталітарного режиму.

Учасники концерту об’єднали усіх глядачів духом патріотизму, вірою і надією. Матерям та дружинам загиблих героїв, які відстоювали незалежність нашої Батьківщини на Сході України, вручили квіти та вклонилися за те, що виховали гарних дітей, справжніх патріотів своєї держави. Адже саме завдяки вірі і підтримці українських жінок-матерів наші мужні захисники непереможні.

Яскраві та незабутні музичні композиції подарували глядачам ансамбль скрипалів Школи мистецтв «Вальс» (керівник – Лідія Полтавченко), народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» (керівник – Катерина Рудакова), танцювальна група народного ансамблю пісні і танцю «Полісся» (керівник – Артур Дірко), хореографічний ансамбль «Глорія» (керівник – Оксана Здунюк).

Проникливо прозвучали рядки пісень у виконанні вокального тріо «Рід» (керівник – Тетяна Романюк), вокального ансамблю «Бревіс» (керівник – Тетяна Романюк), учня школи мистецтв Олександра Павлюка, солістів – Віти Чуй, Ігоря Завгороднього, Віктора Цепака, Валентини Подкаури, заслуженого працівника культури України Віри Матвійчук, солістки народного ансамблю пісні і танцю «Полісся» Ольги Тимощук, заслуженого працівника культури України Миколи Куркача, вокального дуету Ірини та Андрія Антипчуків. Стоячи глядачі зустріли пісню «Мама іде» у виконанні вокального дуету Василя Костюка та Миколи Стоянчука.

Крім того, місто Новоград-Волинський багате на гарні родини, які є осередками творчості. Тож піснею «Українське попурі» присутніх у залі привітала сім’я Федюків.

Як зазначила ведуча та режисер концерту Світлана Смолковська: «Родина – це не тільки рідні, родичі. Це наші друзі, наша громада, весь народ. Ми з вами – український народ, який складається з родин, великих і малих, дружніх і працьовитих». Та закликала шанувати свій народ, його мову, землю свою, рідний край, бо ми – частина всього цього нам рідного і близького.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія