З нагоди професійного свята відзначили роботу представників місцевого самоврядування

7 Грудня 2023, 17:15

 

День місцевого самоврядування об’єднує всіх тих, хто виконує почесну і відповідальну місію – працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це робота непроста і відповідальна, сповнена щоденних викликів та прийняття складних управлінських рішень, особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 7 грудня відбулася зустріч керівництва Звягельської міської територіальної громади з представниками місцевого самоврядування:  працівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради, членами виконавчого комітету міської ради, ветеранами місцевого самоврядування. До привітань також долучився начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у житті територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування,  в.о. міського голови Оксана Гвозденко відзначила працівників й ветеранів органів місцевого самоврядування, членів виконавчого комітету міської ради та депутатські фракції.

Працюємо далі, об’єднані спільним прагненням зробити наші місто і села щасливими, багатими і вільними.

 

Чат-бот Гаряча лінія