За підтримки міжнародних донорів активно впроваджується два проекти по створенню житла для внутрішньо переміщених осіб

26 Квітня 2024, 14:33
В умовах війни проявляється згуртованість нації та можливість справлятися з новими викликами.
Наша громада не лише робить все, щоб впоратися з власними проблемами, але й активно допомагає тим, хто через лихоліття війни втратив власне житла та був змушений покинути рідні краї.
Так, у м.Звягель за підтримки міжнародних донорів активно впроваджується два проекти по створенню житла для внутрішньо переміщених осіб.
Один з них – реконструкція нежитлового приміщення під гуртожиток на вул. Василя Стуса, до якого мають заселитися 7 родин переселенців. Проект реалізовується спільно з громадською організацією «НУО «Сучасний формат» та німецьким благодійним фондом Humedica.
Нещодавно міський голова Микола Боровець, працівники управління житлово-комунального господарства та екології міської ради спільно з представниками грантодавців відвідали даний об’єкт та перевірили хід виконання ремонтних робіт.
На даний час проведено роботи з реконструкції даху, заміни інженерних мереж, встановлено нові енергозберігаючі вікна і двері, здійснюються внутрішньо-оздоблювальні роботи. Об’єкт планується до здачі влітку 2024 року.
Також сторонами проекту додатково здійснюється триває пошук додаткових ресурсів для облаштування приміщень необхідними меблями та побутовою технікою.
Дякуємо донорам за небайдужість до чужого лиха та допомогу в забезпечені комфортних умов перебування внутрішньо переміщених осіб в Звягельській громаді.
Чат-бот Гаряча лінія