Захоплюючі польоти юних моделістів

5 Липня 2017, 23:34

Вперше в місті Новограді-Волинському 03-04 липня 2017 року проведено обласний конкурс-змагання з авіамодельного спорту в класі радіокерованих моделей. Поблизу аеродрому с. Броники на це дійство зібралось 6 команд з Житомирської області, крім того, завітали ветерани та любителі авіамоделізму.

В ході змагань проведено технічний огляд 30 моделей, теоретичний залік у всіх класах. А найцікавішими та захоплюючими  стали  залікові польоти у класах гоночної та пілотажної  моделей літака та повітряного бою. Тут кожен учасник зміг показати свої знання та вміння керувати власноруч змайстрованим літаком.

Вихованці Новоград-Волинського ЦНТТУМ в складі Татаринцева Кирила,  учня 2 класу , НВК, Грималюка Іллі,  учня 6 класу НВК, Долінка Кирила,  учня 9 класу, ЗОШ № 5 під керівництвом керівника гуртка Старікова Олега Ілліча зайняли ІІ загальнокомандне місце.

Абсолютне І місце в класі радіокерованих пілотажних моделей зайняв Грималюк Ілля, а Долінко Кирил – ІІІ місце в класі гоночних радіокерованих моделей.

Щиро вітаю всіх учасників та переможців з визначною подією. Адже, саме професіоналізм наших керівників гуртків Старікова Олега Ілліча та Замули Олександра Миколайовича дав можливість  в нашому місті відновити та розвивати такий популярний та цікавий вид моделізму. Бажаю юним моделістам та їх наставникам високих польотів!

 

Валентина Найдюк,

директор Новоград-Волинського ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія