Закликаємо до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова

6 Серпня 2019, 16:27

Шановні звягельчани, закликаємо вас до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова у нашому місті. Будь-яка інформація про підозру може стати зачіпкою і допомогти нам розшукати нелюда-вандала!

У ніч з 31 липня на 1 серпня на перехресті вулиць Шевченка – Пушкіна у Новограді-Волинському невідомий чоловік поводив себе неадекватно та заважав руху автотранспорту. Крім того, він може бути причетним до пошкодження пам’ятників на місцевому кладовищі. Поліцейські просять громадян допомогти встановити особу чоловіка.

У ході заходів, що проводилися для встановлення причетних до наруги над могилами, поліцейські вивчили записи з камер відеоспостереження, встановлених у м. Новограді-Волинському.

У результаті на одному із відео, зробленому 31 липня у районі перехресть вулиць Шевченка та Пушкіна близько 23:00 год., зафіксовано чоловіка, який вів себе неадекватно, чіплявся до перехожих та заважав руху автотранспорту. У його діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення. Крім того, поліцейські встановлюють його особу для перевірки можливої причетності до пошкодження пам’ятників на місцевому кладовищі.

Шановні громадяни, якщо ви були свідками чи очевидцями описаного інциденту, проїздили повз та маєте записи з автомобільного відеореєстратора або володієте інформацією щодо особи вказаного чоловіка, просимо вас повідомити до поліції.

Також звертаємося до громадян, що поживають поблизу місця скоєння злочину, чи у той день перебували неподалік, можливих світків та очевидців події, сконцентрувати увагу та пригадати усі події тієї злощасної доби. Можливо ви бачили підозрілу людину або ж групу осіб. Можливо вам відомі особи асоціальної поведінки, ті, що зловживають алкоголем або ж наркотиками, психічно хворі (такі можуть і не перебувати на обліках в медустановах), осіб які можуть бути учасниками відповідних сектанських угрупувань. Можливо ви володієте інформацією стосовно осіб, які могли б вчинити подібне з мотивів помсти, оскільки серед понівечених пам’ятникам є пам’ятники АТОвцям. Підозрюваними можуть виявитися як неповнолітні так і особи зрілого віку.

Будь-яка інформація може стати для нас корисною. Ми гарантуємо вам цілковиту конфіденційність!!!

Наші контакти:  м. Новоград-Волинський, вул. І.Франка, 3а
 

                         Тел. (04141) 5-22-25 або 067-220-22-27.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія