Запрошуємо до співпраці громадські об’єднання ветеранів
![Запрошуємо до співпраці громадські об’єднання ветеранів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411236504_122112964046132446_3918100385998757725_n.jpg)
Для налагодження комунікації, спільного напрацювання ветеранської політики в Звягельській громаді з врахуванням потреб та запитів ветеранської спільноти, запрошуємо до співпраці:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Від вас – пропозиції, ідеї, ініціативи, конструктив!
Разом творімо громаду, турботливу до ветеранів![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Чекаємо у відділі по роботі з ветеранами управління соціального захисту міської ради за адресою м. Звягель, вул. Шевченка, 20, 2 поверх, к. 211а, телефон для комунікації
+38 097 644 2461.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)