Запрошуємо Новоград-Волинців до благодійної акції!

17 Квітня 2019, 13:04

З метою створення середовища для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних компетенцій та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у своєму місті, стартував освітній проект “Відкривай Україну”. До участі в проекті долучилися ініціативні, активні, креативні учні 7-11 класів Ліцею № 11 м. Новограда-Волинського.

Для цього було створено команду “Mix ” з 10 учнів різних класів. Проект передбачає два етапи: 1. Шкільний (було реалізовано проект буккросінг); 2. Міський (подаруймо дітям радість). 

Команда хоче власними силами втілити у життя свій міський проект «Подаруймо дітям радість». Вони розпочали розмалювати стіни палат дитячого відділення комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», щоб викликати позитивні емоції у маленьких пацієнтів, зменшити стрес від перебування у лікарні та пришвидшити процес одужання. У дитячому відділенні знаходиться тринадцять палат, одну з яких уже розмальовано фарбами, кошти на які зібрано учнями, що беруть участь у проекті “Відкривай Україну” Однак, щоб завершити свій проект команді школярів не вистачає фарб. 

Всіх небайдужих мешканців міста просимо долучитися до створення такого корисного соціального проекту та підтримати ініціативу молоді нашого міста, адже завдяки цьому учні міських шкіл мають змогу втілити в життя власні ідеї.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Для додаткової інформації звертатися за телефоном: 063-25-56-507

Андрійчук Оксана Леонідівна – Ментор команди

 

Чат-бот Гаряча лінія