Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на навчання

26 Листопада 2021, 20:36

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу з усіх галузей, які вже мають досвід експорту або планують виходити на експорт у 2022 році до навчання!

18 листопада по 12 грудня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на освітню програму Export Academy 2022.

Export Academy 2022 – це навчальна програма для українських МСБ підприємств, які планують виходити на зовнішній ринок або бажають розширити експортну діяльність. За результатами навчання на програмі учасники розроблять детальний індивідуальний експортний план з виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.

Програма передбачає:

• 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом

• 6 навчальних модулів

• теоретичні матеріали та 6 практичних воркшопів з тренерами Програми

• виконання практичного домашнього завдання

• сесії зворотного зв’язку від тренерів Програми за результатами виконання . домашнього завдання

• доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників та розміщенні навчальні відео та матеріали, а також оцінюється прогрес

• нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту;

Навчання проходитиме з січня по червень 2022 року.

Один модуль Програми вивчається впродовж одного місяця. Навчання на Програмі Export Academy 2022 відбуватиметься українською мовою, але учасникам необхідне знання англійської мови для виконання домашніх завдань. Учасник Програми повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань, а також участь у практичних семінарах в рамках Програми. По закінченню курсу учасники, які виконали всі завдання програми, отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).

З детальним описом Програми, умовами участі та термінами реалізації можна ознайомитися за посиланням: https://export.gov.ua/education/179-export_academy_2022

У разі будь яких запитань, просимо звертатися до Пащукова Сергія, провідного фахівця відділу експортної освіти, spashchukov@epo.org.ua.

 

Чат-бот Гаряча лінія