Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом

12 Листопада 2019, 17:07

12 листопада 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов та депутат міської ради Ігор Юшманов.

Під час засідання члени комісії розглянули звернення директора комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» Моісєєва С.В. щодо передачі на баланс снігоприбиральної техніки з балансу  ЗОШ №7, дошкільного навчального закладу №5 «Віночок» та металевий контейнер для пластику і скла в кількості 2 шт. з балансу ЗОШ № 5. За результатами обговорення члени комісії вирішили погодити та внести на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Цього ж дня члени комісії розглянули звернення управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Циби Я.В. щодо надання в погодинну оренду спортивного ігрового залу дитячо-юнацької спортивної школи за адресою пл. Лесі Українки, 9 для занять фізичною культурою працівників ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод» у вільний від проведення навчально-тренувальних занять з видів спорту тренерами-викладачам дитячо-юнацької спортивної школи. В ході обговорення звернення, члени комісії вирішили доручитибалансоутримувачу майна надати звіт про незалежну оцінку майна, а управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради розмістити в ЗМІ оголошення щодо вивчення попиту на об’єкт оренди.

Крім того, членів комісії ознайомлено із зверненням директора філії «Житомирське регіональне управління АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Хилі В.В. щодо продовження строку договору оренди приміщення на вул. Пушкіна, 9. Звернення на комісії було розглянуто та прийнято рішення внести питання на розгляд виконавчого комітету, що відбудеться 13.11.2019 року щодо продовження договору оренди на попередніх умовах.

Також було задоволено та внесено на розгляд чергової сесії міської ради звернення начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Дутчака Л.Р. щодо списання основних засобів КНП «Новоград-Волинського міськрай ТМО», згідно із актом про списання основних засобів.

 

Чат-бот Гаряча лінія