Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом

12 Квітня 2019, 13:38

12 квітня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов та члени комісії.

Під час засідання членів комісії було поінформовано про результати вивчення попиту на оренду нежитлового приміщення на вул. Пушкіна, 8-А (площа 28,9 кв. м). Так, надійшло одне звернення від ФОП Лук’янчука М.Г. із зазначенням наміру розмістити в даному приміщенні офіс. Заявник зобов’язується виконувати усі умови передачі майна в оренду, своєчасно сплачувати орендну плату в розмірі 20 % річних від незалежної оцінки майна, комунальні послуги та пропонує укласти договір оренди на 2 роки 11 місяців.

За результатами обговорення члени комісії вирішили погодити та внести на розгляд виконавчого комітету міської ради питання щодо надання відповідного дозволу на укладання договору оренди.

Також цього дня члени комісії розглянули ряд звернень щодо внесення змін в діючі договори та вивчення попиту на оренду для розміщення буфету в ЗОШ № 7.

В ході обговорення вищезазначених звернень, члени комісії більшістю голосів вирішили рекомендувати їх для погодження членам виконавчого комітету міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія