Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом

7 Жовтня 2019, 16:13

7 жовтня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко,  секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, депутати міської ради Ігор Юшманов та Віталій Табалюк.

Під час засідання члени комісії розглянули звернення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Хомчака Р. щодо надання в оренду нежитлового приміщення (89 кв. м) по вул. Чехова, 4 для розміщення поліклініки військової частини А3814.

За результатами обговорення члени комісії вирішили погодити оренду даного нежитлового приміщення для потреб військовослужбовців та внести на розгляд чергової сесії міської ради питання щодо надання відповідного дозволу на укладання договору оренди.   

Цього ж дня члени комісії розглянули звернення народного депутата України Костюка Д.С. щодо надання окремого приміщення (нежитлове приміщення по вул. Житомирська, 31) для розташування в ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата, обраного в одномандатному виборчому окрузі, на строк виконання його депутатських повноважень, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України». В ході обговорення звернення, члени комісії погодили підняте питання та вирішили внести його на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Також було задоволено звернення начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Дутчак Л.Р. щодо розірвання договору оренди між КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» та «АТ «Райффайзен Банк Аваль» (розміщення банкомату).

Олена Обух, головний спеціаліст відділ інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія