Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом

12 Червня 2020, 10:57

Під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова 11 червня відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом. Під час засідання опрацювали 2 питання порядку денного.

На розгляд комісії надійшло звернення від голови Новоград-Волинської Спілки солдатських матерів Т.В.Шостак щодо дострокового розірвання договору оренди нежитлового приміщення (89 кв. м) по вул. Чехова, 4. Нагадаємо, що дане приміщення було надано в оренду восени 2019 року для розміщення поліклініки військової частини А3814 у відповідь на звернення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Р.Б.Хомчака.

Між тим, представники ветеранів ЗСУ Новограда-Волинського наполягають на розірванні договору оренди, враховуючи незадовільний стан будівлі та невикористання приміщення за цільовим призначенням протягом півроку. Обговоривши звернення, члени комісії його підтримали. Питання також буде внесено на розгляд сесії міської ради.

Крім того, розглянути звернення щодо передачі на баланс Новоград-Волинської міської ради водоочисних споруд ПРАТ «Новоград-Волинськсільмаш» на 2-му пров.Чехова, 23А, які потребують капітального ремонту. Дане питання було відкладено для додаткового вивчення.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія