Засідання комісії з питань захисту прав дитини

22 Жовтня 2021, 17:21

22 жовтня 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Членами комісії було розглянуто три заяви громадян по яким прийняті рішення щодо:

– влаштування у прийомну сім’ю на виховання та спільне проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування;

– надання висновку служби у справах дітей щодо підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за кордон;

– щодо реєстрації народження дитини.

Крім того, розглядались питання про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, про стан виконання батьківських обов’язків батьками стосовно малолітніх дітей та про обставини, які склались у сім’ї в якій виховуються малолітні діти.

Ще одним із ключових питань сьогоднішнього порядку денного було питання про розгляд оцінок потреб дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів.

У серпні 2021 року внесено зміни до чинного законодавства, які спрямовані на поліпшення соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування. З нашої міської територіальної громади наразі до таких закладів влаштовано 21 дитину з особливими потребами. На засіданні комісії розглянуто оцінки потреб кожної дитини та надано рекомендації щодо шляхів подолання складних життєвих обставин у яких опинились сім’ї дітей та опрацювання питання введення додаткових освітніх послуг у нашій громаді для дітей з особливими потребами, яких вони потребують.

Міським центром соціальних служб знято з соціального супроводу з досягненням позитивного результату 7 сімей у яких виховується 10 дітей та продовжено соціальний супровід 5 сімей у яких виховується 11 дітей.

Також було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія