Засідання комісії з питань захисту прав дитини

22 Листопада 2019, 18:13

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 22 листопада 2019 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.  В рамках чергового засідання члени комісії розглянули заяви про затвердження висновку служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради про підтвердження місця проживання неповнолітніх дітей для їх тимчасового виїзду за межі України.

Крім того, члени комісії детально вивчили питання доцільності позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей. З даного питання було прийнято виважене рішення керуючись інтересами дітей.

Також під час засідання комісії з питань захисту прав дитини заслухали інформацію міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття під соціальний супровід та зняття з соціального супроводу сімей з дітьми, а також про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Чат-бот Гаряча лінія