Засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 Липня 2020, 16:35

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося 9 липня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко. В ході засідання члени комісії розглянули заяву про затвердження висновку служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради про підтвердження місця проживання неповнолітньої дитини для його тимчасового виїзду за межі України.

Окрім того, члени комісії детально обговорили та, зважаючи на пріоритет інтересів дітей, погодили питання щодо повернення малолітньої дитини із КУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» в рідну сім’ю та про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.

Також під час засідання комісії з питань захисту прав дитини розглянули інформацію міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття під соціальний супровід, продовження терміну та зняття з соціального супроводу сімей з дітьми; переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія