Засідання комітету з моніторингу реалізації та розробки Стратегії розвитку Новоград-Волинської міської ТГ

24 Березня 2021, 20:25

23 березня під головуванням заступниці міського голови Ірини Гудзь відбулося засідання комітету з моніторингу реалізації та розробки Стратегії розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади із залученням національних експертів із стратегічного планування в онлайн форматі. На засіданні був присутній міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Віталій Якубов, депутати міської ради, очільники галузей, представники громадських організацій та ін.

Важливим аспектом становлення та розвитку територіальної громади є питання створення комфортного та безпечного життя громадян. У цьому контексті важливу роль відіграє стратегічне планування розвитку громади. Тобто, розробляється стратегічний план розвитку громади на декілька років, який включає в себе сукупність логічних та послідовних заходів для досягнення поставлених цілей.

Під час заходу Ірина Гудзь зазначила: «Стратегія – це план, яким ми зробимо наше місто успішним. І місія нашої громади стати містом комфортним для проживання, стати символом незалежної і сильної європейської країни. Центральним фокусом Новограда-Волинського має стати кожен з нас. Ми маємо змінити не тільки вигляд громади, а й її зміст. Наша стратегія буде орієнтована приблизно на 7 років. Задля того, щоб ми напрацювали не тільки той план за яким має працювати наша команда, а визначити основні вектори співпраці у довгостроковій перспективі».

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія