Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 Квітня 2021, 17:08

23 квітня в онлайн режимі було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою аналізу поточної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 та прийняття необхідних заходів розглянули два питань та прийняли такі рішення:

1. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про заходи щодо протидії поширення коронавірусної хвороби  на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на період встановленого «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

Нерівні умови, в яких опинилися суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність промисловою групою товарів стали причиною зростання напруги в громаді.

Враховуючи  численні звернення суб’єктів господарювання щодо вищезазначеного питання

ВИРІШИЛИ:

1. Відновити роботу міських ринків за умов жорсткого дотримання карантинних вимог згідно чинного законодавства, за наявності ідентифікаційної картки та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (ФОП). Картки видаються ФОП, які зареєстровані на території Новоград-Волинської міської територіальної громади. Відповідальність за дотримання карантинних вимог покласти на адміністрацію ринку.

2. Мобільній групі з питань контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими та контактними особами в робочих вогнищах коронавірусної інфекції COVID-19 і стану дотримання  протиепідемічних заходів на підприємствах, установах усіх форм власності інформувати міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про результати проведених рейдів, кількість складених протоколів, вносити інші пропозиції.

3. Мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади за напрямками контролю та Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

 

Чат-бот Гаряча лінія