Засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного шостої сесії міської ради восьмого скликання

19 Квітня 2021, 17:44

19 квітня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного шостої сесії міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Микола Боровець.

Основна мета проведення погоджувальної ради полягає у розгляді зауважень та пропозицій, які виникли під час засідань постійних комісій до проєктів рішень, та їх узгодження до проведення пленарного засідання сесії міської ради.

Участь у роботі погоджувальної ради взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов, Наталія Борис, Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, а також керівники виконавчих органів міської ради.

Під час погоджувальної ради депутатами міської ради детально опрацьовано усі пропозиції та зауваження до проєктів рішень чергової сесії. Значна кількість пропозицій стосувалися проєктів управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Зокрема, внесення змін до структури управління та створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинський полігон ТПВ». Обговорено прийняття ряду важливих для життєдіяльності громади міських Програм, серед них – Програми розвитку Новоград-Волинської державної податкової інспекції Головного управління ГУ ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісних центрів обслуговування платників на 2021 рік, Програми розвитку земельних відносин у Новоград-Волинській міській громаді на 2021-2025 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинській територіальній громаді на 2021-2025 роки, Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021№ 81.

Проєкти рішень, які отримали підтримку членів погоджувальної ради, рекомендовані до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проєктів рішень запропонували внести на обговорення у сесійну залу під час пленарного засідання шостої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 22 квітня о 09:00 у великій залі Будинку рад.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://bit.ly/3wJHuAJ.

 

Чат-бот Гаряча лінія