Засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

27 Травня 2020, 11:58

Протягом поточного тижня у міській раді проходить підготовка до пленарного засідання 43-ї сесії міської ради сьомого скликання. Включені до порядку денного чергової сесії проекти рішень наразі обговорюються на постійних комісіях.  

На засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Андрій Рассадін) 27 травня розглянули 28 питань порядку денного.  

Члени комісії опрацювали інформаційні матеріали проектів рішень, серед яких питання, що стосуються сфери міського бюджету, житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, спорту, а також кадрові питання.

Серед протокольних доручень членів комісії, внести до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (код бюджету – 06553000000)» уточнення в спрямування коштів вільного залишку загального фонду до бюджету розвитку, а саме: виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення експертизи ремонту дорожнього покриття (асфальтування) вул. Олени Теліги замість вул. Олени Пчілки.

Варто зазначити, що інформаційний матеріал до проекту рішення міської ради щодо внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік сформовано за пропозиціями депутатів міської ради в частині розподілу вільного залишку бюджетних коштів та спрямування коштів вільного залишку загального фонду до бюджету розвитку.

Відеотрансляцію засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян можна переглянути за посиланням https://youtu.be/4gnKtn57RqU.    

 

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія