Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в Новограді-Волинському

2 Жовтня 2019, 16:33

На черговому засіданні робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі 2 жовтня 2019 року обговорили процедуру забезпечення процесу голосування містян за найкращі проекти новоград-волинців. Участь у засіданні взяли голова робочої групи, депутат міської ради Сергій Хапчук та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Нагадаємо, що на розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

З усіма проектними пропозиціями можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради в рубриці «Економіка і бізнес» – «Бюджет участі» (посилання http://novograd.osp-ua.info/?ch=3&fl=rinokpraci),  а також на спеціальній електронній платформі «Громадській бюджет Новоград-Волинської ОТГ» (посилання https://novograd-budget.e-dem.in.ua/#/).

Голосування за той чи інший проект відбудеться з 15 по 19 жовтня 2019 року (включно). Цього року голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн, через спеціальну електронну платформу для голосування за посиланням https://novograd-budget.e-dem.in.ua/#/ після авторизації через захищену систему BankID за допомогою заповнення електронної форми для голосування або особисто бюлетенями в офіційному пункті для голосування за адресою вул. Шевченка, 16, 1-й поверх Будинку рад (фойє) з 8:00 до 17:00 год, де також буде надана можливість ознайомитись з детальним змістом та ідеями авторів проектів.

Право голосу мають мешканці Новограда-Волинської міської ОТГ, які підтвердять даний факт, пред’явивши паспорт з відповідною пропискою. Одна людина має змогу проголосувати за один проект.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія