Засідання робочої групи з питань підготовки та проведення в Новоград-Волинській міській ТГ Municipal-Strategy Хакатону

9 Серпня 2021, 15:20

Відбулося засідання робочої групи під керівництвом заступника міського голови Ірини Гудзь з питань підготовки та проведення в Новоград-Волинській міській територіальній громаді Municipal-Strategy Хакатону.

У рамках проекту GIZ «Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії COVID-19» у Новоград-Волинській міській ТГ 18-22 серпня 2021 року буде проходити Municipal-Strategy Хакатон. Участь у заході братимуть команди, які представляють провідні університети України: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Придніпровська державна академія будівництва та архітектури та Харківській національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

На нараді були присутні начальники та працівники управлінь та відділів міської ради, директори та представники освітніх закладів громади, в онлайн режимі долучився експерт з питань місцевого розвитку Сергій Гаращук.

Основна мета заходу Municipal-Strategy Хакатон – це залучення наукового потенціалу та бізнесу до формування стратегічного розвитку громади, аналізі її конкурентної спроможності, популяризації, розробці портфоліо та бренду. Прогресивна молодь із інноваційним баченням явищ, які відбуваються в Новоград-Волинській міській ТГ, на декілька днів зануриться в процеси функціонування її сфер. Результатом будуть – конкретні алгоритми рішень та бачення розвитку громади.

Учасники Хакатону матимуть змогу поспілкуватись із представниками влади, жителями громади, відвідати підприємства та установи, які функціонують на території громади, задля комплексного ознайомлення із громадою.

Зокрема, 18 серпня пройде Хакатон, участь в якому братиме Національний університет «Києво-Могилянська академія», а також 3 команди від Новоград-Волинської міської ТГ до складу, яких будуть входити депутати міської ради, активна молодь, очільники галузей, підприємці. Така синергія продемонструє напрацювання із позиції внутрішнього та зовнішнього бачення функціонування громади, а також дасть можливість обмінятись досвідом щодо розвитку та вирішення проблематик.

З 19 по 22 серпня буде проходити Хакатон із залученням команд із 3-х вищезазначених університетів. Команди перед громадськістю презентуватимуть алгоритми обраних тем та напрацювання домашнього завдання. Під час фіналу команди презентують кінцеві результати.

До заходу можуть долучатись всі небайдужі жителі громади, молодь, представники учнівських парламентів, студентських рад навчальних закладів громади, студенти, які навчаються в інших містах.

Довідково: Хакатон – це захід під час якого команди вирішують певну проблему в обмежений період часу. В кінці Хакатону кожна з команд представляє свій результат перед журі.

Municipal-Strategy Хакатон в Новоград-Волинській міській територіальній громаді буде проводитись вперше.

 

Чат-бот Гаряча лінія