Заступниця міського голови Ірина Гудзь долучилась до Львівського форуму міжмуніципального партнерства

28 Листопада 2023, 20:10

Щоб надати партнерству нового змісту — на основі обміну досвідом, реалізації спільних проєктів та інтеграції українських муніципалітетів до європейських мереж і структур, сьогодні, 28 листопада, розпочав роботу Львівський форум міжмуніципального партнерства – щорічний захід партнерської мережі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine, який має на меті просування ідеї міжмуніципального партнерства між муніципалітетами в Україні та ЄС шляхом обміну кращими практиками, посилення співпраці, відкриття можливостей та координації зусиль між національними, міжнародними та місцевими гравцями для швидкого відновлення після російської війни та європейської інтеграції України на місцевому рівні.

Нині, в часи повномасштабного вторгнення, співпраця між містами є важливішою, ніж будь-коли. Головне у партнерстві з міжнародними інституціями – досвід, експертиза та навички, а отже, розвиток людського потенціалу.

Спроможність українців будувати плани на майбутнє, попри повномасштабне вторгнення, вражає іноземців.

«Завтра» має настати, а тому потрібно шукати нові можливості та заводити нові надійні партнерства.

Ми зобов’язані згуртуватися, робити свою роботу й перемагати!

Форум реалізовують за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Шведської асоціації місцевих і регіональних влад SALAR International.

Чат-бот Гаряча лінія