Заступник міського голови Наталія Борис відвідала пункт, де проживають внутрішньо переміщені особи

24 Червня 2022, 17:38

24 червня  2022 року заступник міського голови Наталія Борис та співзасновниця громадської організації «Віра В Надію» Ірина Гавриловська відвідали пункт, де проживають внутрішньо переміщені особи. Під час візиту Наталія Борис поспілкувалась із людьми, які знайшли прихисток у нашій громаді, а також ознайомилась із умовами їх проживання. Питання якісної організації підтримки внутрішньо переміщених осіб, перебуває на постійному контролі керівництва громади.

Громадська організація «Віра В Надію» надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, які втратили дім та всі інші засоби існування внаслідок повномасштабного вторгнення росії на території України. Голова громадської організації – Олена Колесник.

Ірина Гавриловська співзасновниця ГО «Віра В Надію» розповіла, що за 121 день повномасштабної війни, організація допомогла 21 родині. Перші сім’ї, яким допомагала ГО були із Київської області.

Активну участь у підтримці ГО «Віра В Надію» беруть волонтерка Оксана Шведова, пастори Церкви Євангельських християн-баптистів «Благодать» Олександр Шавлінський та Михайло Киреєв. Громадська організація також проводить збір гуманітарної допомоги для Збройних Сил України.

Представники ГО спільно з волонтерами облаштували приміщення для комфортного проживання внутрішньо переміщених осіб. Було зібрано ліжка, шафи, столи, стільці, меблі для кухні. А також матраци, ковдри, подушки, постільну білизну, посуд та багато іншого. Облаштовано спільну кухню, ванну кімнату, пральню, а також затишний дворик для проведення дозвілля.

Представники ГО  «Віра В Надію» здійснюють поселення, забезпечують речами першої необхідності, допомагають в отримані гуманітарної допомоги, а також надають психологічну підтримку людям, які евакуювалися із зони активних бойових дій.

Добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного та бути вдячними!

Разом_ до_Перемоги

Чат-бот Гаряча лінія