Заступники міського голови взяли участь у пленарному засіданні сесії районної ради
![Заступники міського голови взяли участь у пленарному засіданні сесії районної ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsbuhrq21lklvahjqo1dena6l33.jpg)
20 грудня 2017 року відбулося дванадцяте засідання сесії районної ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.
Під час дванадцятого засідання сесії районної ради сьомого скликання в рамках порядку денного серед інших депутати районної ради розглядали питання, що стосувалися спільної комунальної власності міста та району, зокрема щодо фінансування міськрайонного територіального медичного об’єднання.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради