Завдяки спільним зусиллям вчителів, учнів та батьків облаштовано пришкільну територію СШ№4

27 Квітня 2016, 2:54

Вже декілька тижнів триває загальношкільна толока з благоустрою ділянки навколо будівлі нашого навчального закладу. З приходом весняного тепла пришкільна територія стала охайнішою та ошатнішою завдяки сприяння міської влади, активній спільній праці  учнів, працівників школи та багатьох батьків. Технічні працівники обрізали старі, сухі гілки на деревах, оновили землю на клумбах. До речі, землю на суму майже 2000 грн. придбано за кошти піклувальної ради школи. Класні колективи з настанням сонячних днів на території навколо школи прибрали алеї, створили нові квітники та перекопали старі клумби.

В рамках реалізації загальношкільного проекту «Подаруй планеті квітку – чорнобривця!» попід новою огорожею школи та на шкільних клумбах тепер підростають майже тисяча яскравих чорнобривців. Загалом майже 200 погонних метрів клумб засаджено цими невибагливими сонячно жовтими квітами. За допомогою цих українських символів материнської любові та агератуму (квіти синього кольору) клумби перед центральним входом школи незабаром розквітнуть кольорами українського державного прапору. Розпочато створення Алеї пам’яті, яка веде до меморіальної дошки випускникам школи М.Лісовському та О. Гордієнку, які загинули в АТО. Перед входом до школи з’явилася «альпійська гірка», створена силами вчителів школи Людмили Іванівни Мотузок, Алли Миколаївни Тетері та учнів – їх активних помічників – Володимира Бондарчука, Дмитра Кравчука, Валентина Максимовича з 9-Б класу.

Подарунком школі стала розсада квітів, яку придбано за кошти батьків 5-А, 4-х класів, 3-А,Б,В . Відчутну допомогу у придбанні розсади надали також батьки – Благодир Олександр Володимирович (8-А), Давидов Євген Миколайович (2-А), вчителі – Грибинюк Наталія Аркадіївна, Колесник Тетяна Валентинівна. За сприяння міського голови Віктора Володимировича Весельського та колишньої випускниці нашої школи, а нині, мами учениці 9-В класу, Лариси Володимирівни Гембарської нарешті знято декілька старих хворих дерев біля входу до школи. Благодійну допомогу камінням надано приватним підприємством з виготовлення пам’ятників, яке знаходиться поблизу нашої школи.

Адміністрація спеціалізованої школи №4 щиро дякує міській владі, батькам, класним керівникам, вчителям трудового навчання і фізичної культури та учням за активну участь у весняному благоустрої пришкільної території!

 

Прес-центр СШ №4

 

Чат-бот Гаряча лінія