Збережемо наше місто чистим!

14 Березня 2016, 7:14

Звягель має бути чистим та охайним містечком. І буде! Інспекція благоустрою міста при управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради звертається до жителів м. Новоград-Волинський:

Шановні новоград-волинці, дякуємо усім, хто бере постійну участь у прибиранні території міста і піклується про навколишнє середовище, яке залишиться для наступних поколінь. Ефект відчутний й помітний, але у нашому місті ще багато проблем (стихійні звалища, забруднені тротуари, неестетичні фасади, пошкоджені ділянки доріг, триває процес зрізання та кронування дерев та насаджень, струмків, річок і водойм, тощо), які потрібно вирішувати всією громадою.

Наше чудове місто гідне того, щоб бути чистим та затишним. І наше завдання підняти благоустрій міста до європейського зразка. Тому, просимо мешканців міста не виносити сміття на газони та вулиці міста. Пакуйте його в мішки й виносьте перед приїздом сміттєзбиральної машини, згідно визначеного графіку, або купуйте пластикові контейнери і зберігайте сміття в них.

Згідно чинних Правил благоустрою міста Новограда-Волинського, кожен власник, балансоутримувач будинку, установи, закладу має укласти договір на вивіз та утилізацію сміття. Мешканці, які ще не заключили договори мають можливість до 30 березня укласти договір на вивезення твердих побутових відходів з ТОВ «Міськкомунсервіс», яке знаходиться за адресою: вул. Житомирська, 79. Також нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою та за невиконання вимог щодо чистоти і порядку на території міста передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 гривень.

Звертаємось:

до учнів – не викидайте на вулиці обгортки з цукерок, чіпсів та інших продуктів, вирвані аркуші з щоденників і зошитів;

до охайних дам – не викидайте одноразові серветки;

до курців – не викидайте пачки з під цигарок та недопалки;

до любителів кави – не викидайте одноразові стаканчики та інший одноразовий посуд;

до любителів пива та оковитої – не полишайте пляшки посеред вулиць;

до продавців – мінімізуйте використання одноразових поліетиленових пакетів, не захаращуйте прилеглу територію;

до власників транспортних засобів – не паркуйте автотранспортні засоби на газонах, не здійснюйте ремонт, обслуговування та миття транспортних засобів, машин, механізмів у не відведених для цього місцях;

до власників торгових точок та закладів, установ – встановіть урни для сміття, слідкуйте за прилеглою територією;

до всіх жителів – не полишайте пластикові пляшки де заманеться, не губіть нашу чудову природу.

Приберіть будівельні матеріали з газонів, не дозволяйте вільний вигул ваших собак. Також нагадуємо про заборону спалювання сміття, хмизу та сухого листя на території міста. Новоград-Волинський – наш спільний дім, порядок у якому ми маємо підтримувати разом.

Не будьте байдужими! Від нас залежить – чи буде наше місто чистим. При виявленні фактів порушення Правил благоустрою просимо звертатися до інспекції з благоустрою за адресою: вул. Пушкіна, 8а, тел. (04141) 5-34-64.

Сподіваємося на порядність та громадську свідомість новоград-волинців. Адже чистота міста – справа спільна для всіх без винятку його жителів.
 

Інспеція благоустрою міста

 

Чат-бот Гаряча лінія