Жінки-депутатки діють

8 Серпня 14:01

У Новоград-Волинській міській раді створено депутатську групу із числа жінок-депутаток «Рівні можливості», яких об’єднала секретар міської ради Оксана Гвозденко. Головою депутатської групи стала Лілія Хрущ. До її складу також увійшли Валентина Тростенюк, Світлана Крапівницька, Людмила Тодорович, Лариса Шутова та Світлана Прищепа.

Серед завдань, які ставимо перед собою – це турбота про вразливі верстви населення, відстоювання прав жінок, гендерні питання.

На вимогу часу, одним із наших пріоритетів є підтримка внутрішньо переміщених осіб. Тому було ініційовано участь у конкурсі від ІСАР  (інформаційний центр сприяння активності розвитку громадського почину «Єднання») “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади». Даний проект передбачає створення пункту прокату речей першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб, на що отримано грантове фінансування у сумі 100 тис. грн. Пункт прокату функціонуватиме на базі територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинської міської ради. За отримані грантові кошти буде придбано побутову  техніку, електротовари, кухонне придання, які вкрай необхідні для людей, що втратили домівки.

Дякую за співпрацю відділу громадських ініціатив та енергоефективності міської ради, зокрема його начальнику Юрію Савичу.

Жінки-депутатки уже мають реалізовані спільні справи. Це і турбота та підтримка поранених військових, відстоювання інтересів жіноцтва громади.

Попереду, я переконана, у нас багато корисних та важливих справ! У планах – участь у інших європейських грантах, які б принесли користь громаді.

Вітаю жінок-депутаток та бажаю подальшої плідної праці.

Наближаємо Перемогу разом!

 

Оксана Гвозденко, секретар міської ради

Чат-бот Гаряча лінія