Житомиряни та жителі області можуть завантажити рахунок за газ і заяву-приєднання з Особистого кабінету на сайті 104.ua

17 Лютого 2016, 4:20

Споживачі газу, зареєстровані на сайті 104.ua, можуть завантажити та роздрукувати як рахунок, так і заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.

У січня жителі Житомира і області разом з рахунком за газ отримали від постачальника газу ТОВ «Житомиргаз Збут» заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам та інформаційний лист з роз’ясненням.

Якщо з якихось причин документ не надійшов, споживач має змогу завантажити заяву зі свого Особистого кабінету. Для того, щоби скористатися цією функцією, необхідно зареєструватись на сайті 104.ua в Особистому кабінеті. Як це зробити, читайте на зображенні нижче.

Після реєстрації достатньо увійти до Особистого кабінету та натиснути кнопку «Заява-приєднання до договору постачання» для завантаження документу. Кнопка розташована праворуч у розділах «Мої дані» та «Книга споживача».

У першому пункті заяви достатньо зазначити лише вид об’єкта, інша інформація внесена автоматично. Потім потрібно розписатися в декількох місцях і вказати дату заповнення заяви.

Нагадаємо, що після набуття чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», а саме Правил постачання природного газу, постачання газу клієнтам здійснюється на підставі договору укладеного між постачальником газу та споживачем. Договір є публічним та не потребує підписів обох сторін. Підтвердженням згоди клієнта щодо приєднання до умов договору є підписана побутовим споживачем і повернена  постачальнику заява-приєднання.

Повернути заяву-приєднання газопостачальній компанії можна у декілька способів: передати особисто в районний відділ ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», передати контролеру за наступного його візиту або надіслати поштою на адресу: вул. Фещенка-Чопівського, 35, Житомир, 10002.
 

ПАТ «Житомиргаз Збут»

 

Чат-бот Гаряча лінія