Життя старостинських округів: робота влади в інтересах громади

27 Листопада 2023, 11:13

 

24 листопада відбулася робоча зустріч міського голови Миколи Боровця з жителями Пилиповицького старостинського округу. До зустрічі також долучилися заступниця міського голови Наталія Борис та староста Пилиповицького старостинського округу Надія Панфелюк.

Микола Боровець в діалозі з присутніми обговорив, як вирішувалися питання жителів громади та Пилиповицького старостинського округу протягом 2023 року зокрема. Окремо зупинився на розподілі коштів міського бюджету 2023 року на підтримку ЗСУ та нагальні потреби громади. Дискутували про якість надання освітніх, культурних, медичних, соціальних послуг, наскільки вони наближені до людей села, а також про розвиток інфраструктури старостинського округу.

Міський голова зазначив, що спільно з депутатським корпусом працюють відкрито та в інтересах громади. Докладають максимум зусиль, аби навіть в умовах воєнного часу, покращувався розвиток старостинського округу.

Учасники зустрічі надали ряд пропозицій, зокрема, щодо облаштування огорожі та будівництва спортивного майданчика на території ліцею. Висловили  незадоволеність вуличним освітленням в с. Анета. Запропонували продовжити асфальтування вулиць сіл та інше.

Микола Боровець ознайомив присутніх з розробленням Стратегії розвитку Звягельської громади та запросив прийняти участь у роботі стратегічних сесій для напрацювання пропозицій до Стратегії.

На завершення, міський голова надав ряд доручень старості Надії Панфелюк щодо розв’язання гострих життєвих питань округу, в межах її повноважень, та подякував присутнім за довіру та небайдужість до розвитку округу.

Відділ інформації міської ради


Чат-бот Гаряча лінія