Знову Новоград-Волинський на Першому Національному каналі
![Знову Новоград-Волинський на Першому Національному каналі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4ffv7bo06s52liqoka1qp01ii.jpg)
5 листопада 2015 року ансамблю народної пісні “Цвіте терен” школи мистецтв м. Новограда-Волинського під керівництвом Віри Матвійчук випала честь брати участь у відомій всій Україні програмі “Фольк-music”, яку очолює і веде народна артистка України Оксана Пекун.
Колектив представив блок малоспіваних веснянок у сучасних ритмах барабану.
Оксана Олександрівна вже давно співпрацює з творчими колективами нашого міста і району.
В липні 2015 року Оксана Пекун була головою жюрі на Всеукраїнському конкурсі автентичного співу “Животоки”, який відбувся у нашому місті в музеї родини Косачів.
Школа мистецтв м. Новограда-Волинського