Зустріч з батьками загиблих учасників АТО

18 Серпня 2016, 11:20

Нещодавно на базі Новоград – Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з батьками загиблих учасників АТО, під час якої відбулася презентація книги «Новоград – Волинський. Персоналії». Ліна Дмитрівна Наумець, голова редакційної групи, розповіла, як проходило написання книги, про критерії відбору імен, про труднощі, які виникали під час створення книги та про небайдужих людей, які відгукнулися допомогти у випуску даної книги. Також Ліна Дмитрівна зазначила, що, на жаль, не всіх воїнів 30 – ї ОМБр зазначено у цьому виданні. Але триває робота над створенням Книги Пам’яті про українських патріотів 30 – ї ОМБр.

Зустріч пройшла в дружній, затишній атмосфері. Батьки поспілкувалися, зі сльозами на очах згадали своїх героїв – синів, підтримуючи один – одного та із вдячністю прийняли подарованї їм книги.

На останок Ліна Дмитрівна побажала батькам здоров’я, сил, витримки та мирного неба над головою.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює слова вдячності Наумець Ліні Дмитрівні за її щире серце, небайдужість до людських доль та активну громадську позицію.
 

Все можно сокрушить, смести, предать забвенью,

Заасфальтировать и заковать в бетон,

Взорвать Собор, как лишнее строенье,

На месте кладбища построить стадион.

Все можно растерять, что собрано веками,

Все можно замолчать, расправами грозя…

И только человеческую память

Забетонировать и истребить нельзя!

С. Михалков

 

Спеціаліст

Міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Корнійчук А. П.

 

Чат-бот Гаряча лінія