Звернення до користувачів соціальних мереж

2 Лютого 2016, 0:17

Шановні новоград-волинці! Для своєчасного та оперативного реагування на актуальні питання, які ви адресуєте керівному складу та посадовим особам виконавчого комітету міської ради в соціальних мережах, в черговий раз звертаємося до вас з проханням висловлюватися з тих чи інших питань під час особистого прийому громадян, який міський голова Весельський В.Л. та секретар міської ради Пономаренко О.А. проводять щоп’ятниці з 10:00 до 16:00 години.

Також протягом тижня ви можете звертатися у громадську приймальну, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, де щоденно, відповідно до розпорядження міського голови від 10.12.15 №247(о) «Про графіки особистого прийому громадян у міській раді та проведення прямих телефонних ліній», у відповідні години першої половини дня прийом громадян проводять керівники управлінь та відділів міської ради, а у другій половині дня – перший заступник міського голови, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

Крім того, звертаємо вашу увагу, що на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради (http://novograd.osp-ua.info) функціонує рубрика «Електронні звернення». Отож, заповнивши всі поля поданої форми електронного звернення, ви так само можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів міської ради з приводу проблемних питань, залишити свої пропозиції та зауваження.

Відділ  інформаціїта зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія