Звернення керівництва міста щодо ймовірного приєднання с.Гульськ до Новоград-Волинської міської ОТГ

2 Серпня 2019, 16:54

Декларуючи свою підтримку реформи децентралізації, секретар міської ради Василь Остапчук та перший заступник міського голови Сергій Колотов 1 серпня 2019 року, на запрошення керівництва Гульської сільської ради, взяли участь у семінарі організованому «Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування».

Розглядалися питання продовження створення ОТГ на території Житомирської області та Новоград-Волинського району. Учасники зустрічі погодились з необхідністю і перспективністю продовження реформи адміністративно-територіального устрою держави. Вже найближчим часом цей процес має бути завершено.

На нараді розглянули питання можливості приєднання Гульської сільської ради до Брониківської, Новоград-Волинської або Стрієвської ОТГ. Секретар міської ради Василь Остапчук та перший заступник міського голови Сергій Колотов надали відповіді на запитання присутніх, які були традиційними: чи зміняться податки, чи заберуть землю, яким буде транспортне сполучення, чи планує місто розміщувати біля Гульська сміттєзвалище та кладовище? Сергій Юрійович та Василь Іванович дали змістовні відповіді по кожному із заданих питань.

Посадовці також наголосили на тому, що містяни будуть раді бачити Гульську громаду в складі Новоград-Волинської міської ОТГ у разі вільного і демократичного волевиявлення жителів села Гульськ, тим самим підтвердивши, що процес приєднання є виключно добровільним.

Поважаємо право кожної громади самостійно визначитись щодо приєднання до тієї чи іншої ОТГ відповідно до чинного законодавства. Гульська громада наразі обмірковує найкращий для себе варіант, уникаючи тиску з боку сторонніх сил.

З повагою
Василь Остапчук, секретар міської ради,
Сергій Колотов, перший заступник міського голови

Фото: Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування

 

Чат-бот Гаряча лінія