Звіт депутатів фракції «Народна партія» за 2023 рік

4 Квітня 2024, 11:32

Фракція «Народна партія»: віддані вирішенню проблем своїх виборців,  вболіваємо за злагоду в нашій громаді, всіма своїми справами допомагаємо наближати Перемогу

(звіт про роботу депутатів фракції “Народна партія” Звягельської міської ради VIII скликання за 2023 рік)

Фракція «Народна партія» у складі Звягельської міської ради представлена 4 депутатами: Петро Литвин (голова фракції), Людмила Тодорович, Сергій Мельник та Юра Мірзабекян.

Депутатську діяльність протягом звітного періоду здійснювали злагоджено, приймали виважені рішення й працювали на благо громади, як робили це і в попередні роки каденції, допомагали кожному в силу своїх повноважень та можливостей.

Як обранці громади, свою роботу спрямовували винятково на розвиток та стабільне життєзабезпечення Звягельської громади, захист інтересів її жителів. Разом з тим, зважаючи на повномасштабне вторгнення, наша діяльність набула інших сенсів. Це і волонтерство, і підтримка військових, громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, а також тих, хто потребує допомоги.

Участь в сесіях міської ради, робота в комісіях, наглядових та спостережних радах.

Протягом 2023 року депутати фракції «Народна партія» взяли участь у 15 сесіях міської ради (в тому числі 7 позачергових), 19 пленарних засіданнях, 13 засіданнях погоджувальної ради, а також у засіданнях постійних комісій міської ради, на яких опрацьовано питання, що виносились на розгляд сесій міської ради. Приймали участь у розробці проектів рішень з питань економічного та соціального розвитку Звягельської громади, земельних відносин, підтримки комунальних підприємств, забезпечення життєдіяльності закладів охорони здоров’я, освіти та спорту.

Протягом звітного року продовжили працювати у роботі постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (Петро Литвин), з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (Людмила Тодорович), з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів (Юра Мірзабекян) та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (Сергій Мельник).

Депутати фракції є членами наглядових та спостережних рад комунальних підприємств Звягельської міської ради. Зокрема, Петро Литвин очолює спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради. Основні питання, які розглядалися у 2023: розвиток матеріально-технічної бази та інфраструктури підприємства; результати фінансово-господарської діяльності; дотримання вимог законодавства під час здійснення медичного обслуговування населення, дотримання прав та безпеки пацієнтів; забезпечення лікарськими засобами, засобами індивідуального захисту; аналіз кадрового забезпечення; харчування пацієнтів тощо.

Упродовж 2023 року наша депутатська фракція пріоритетно здійснювала свою діяльність у напрямках:

 • допомога ЗСУ та сприяння обороні України і громади;
 • спрямування коштів місцевого бюджету на закупівлю необхідного обладнання для ЗСУ та підтримку військовослужбовців, ветеранів і їхніх сімей;
 • підтримка фізичної культури та спорту;
 • забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств у громаді;
 • підтримка внутрішньо переміщених осіб та вирішення проблем жителів громади.

Підтримка ЗСУ, Сил оборони, підтримка ВПО

Підтримували контакти з благодійними, громадськими організаціями для надання допомоги військовим підрозділам, а також забезпечення жителів громади гуманітарною допомогою, комунальних підприємств критичної інфраструктури обладнанням для їх безперебійної роботи.

Разом з благодійним фондом «Майбутнє Полісся», заснованим у 2012 році родиною Литвин, спільно з благодійниками та друзями фонду, станом на 01.04.2024 року (за час повномасштабної війни) передали:

 • для ЗСУ:
 • позашляховики – 57 шт.,
 • легкові авто – 9 шт.,
 • мікроавтобуси – 9 шт.,
 • броньоване авто – 1 шт.,
 • автомобіль швидкої допомоги – 1 шт.,
 • квадроцикли – 3 шт.,
 • пальне – 1,1 тонни,
 • дрони – 27 шт.,
 • бронежелети – 13 шт.,
 • супутникові телефони та рації – 14 шт.,
 • фасовані продукти – 5 тонн,
 • спальні мішки та каремати – 750 шт.
 • термоси – 100 шт.,
 • старлінк – 1 шт.,
 • комп’ютер – 1 шт.,
 • дизельні генератори – 35 шт.
 • для медичних закладів:
 • набори для реанімації – 7 шт.,
 • концентратори кисню – 4 шт.,
 • УЗД-апарат – 1 шт.,
 • захисні костюми – 1300 шт.,
 • COVID-тести – 78 000 шт.
 • для внутрішньо-переміщених осіб:
 • одяг – 850 кг,
 • засоби гігієни – 50 ящ.,
 • медикаменти та засоби захисту – 65 ящ.,
 • фасовані продукти – 500 кг цукру, 100 кг круп та борошна, 40 кг дитячого харчування.

Діалог з виборцями

Проводилися зустрічі з виборцями. Громадяни зверталися до нас за вирішенням питань особистого характеру, зокрема щодо покращення умов проживання, надання матеріальної допомоги. Також піднімалися питання ремонту та грейдерування доріг, проведення заходів з благоустрою, зрізання аварійних дерев, поточних ремонтів приміщень комунальної власності тощо.

На особистий прийом до депутатів фракції у 2023 році звернулося 212 громадян.

Протягом звітного періоду депутати інформували Звягельську міську раду та її виконавчі органи про проблемні питання у своїх виборчих округах, територіальній громаді задля привернення уваги та їх вирішення.

Спрямування коштів місцевого бюджету, передбачених на потреби виборчих округів

У 2023 році кошти з бюджету, передбачені на потреби виборчих округів були спрямовані депутатами фракції наступним чином:

Петро Литвин:  250 000 грн – на придбання апарату реабілітації руки для відділення комплексної реабілітації Звягельської багатопрофільної лікарні та  250 000 грн – на капітальний ремонт вулиці Олександра Чернявського.

Сергій Мельник: 170 000 грн – на придбання апарату реабілітації руки для відділення комплексної реабілітації Звягельської багатопрофільної лікарні та 330 000 грн – на придбання тренажерів та спеціального взуття для змагань для ДЮСШ.

Юра Мірзабекян: 455 000 грн спрямував на капітальний ремонт вулиці Олександра Чернявського.

Людмила Тодорович: 455 000 грн спрямувала на капітальний ремонт вулиці Олександра Чернявського.

Депутати міської ради здійснюють свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю, на безоплатній основі.

Людмила Тодорович, директорка комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельтепло»: «Одним із основних обов’язків своєї діяльності як депутата міської ради вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку, на яких ми обговорюємо стратегії розвитку нашої громади та проєкти, які ще необхідно втілити у життя.

Завжди першочергово підтримувала рішення про виділення коштів на потреби ЗСУ, особисто брала участь у зборах коштів на запити наших захисників.

Також для об’єкта критичної інфраструктури громади за мого сприяння було здійснено виділення коштів на закупівлю екскаватора та самокида з краном-маніпулятором, що використовуються для потреб громади та ЗСУ; технічне переоснащення двох котелень.

Одним із пріоритетів моєї громадської роботи є підтримка внутрішньо переміщених осіб, участь в проєктах на їх підтримку. Наразі також вивчаю можливість створення в громаді будинку для людей літнього віку та людей з інвалідністю».

Юра Мірзабекян, тренер-викладач Звягельської філії ЖДЮСШ з боротьби Житомирської обласної ради: «Для мене найважливіше – «живе» спілкування з жителями громади. У 2023 році було надано інформаційно-консультативну допомогу більш як 120 громадянам, за їх запитами складено понад 90 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Спрямував понад 15000 грн власних коштів на підтримку ЗСУ. З 2022 року вступив до добровольчого формування та виконував всі поставлені завдання щодо захисту та безпеки нашої територіальної громади. З вересня 2023 року по теперішній час благодійно харчую гарячими стравами ДФТГ1 (8 мобільних протиповітряних груп).

Як тренер вболіваю за галузь спорту в нашій громаді. В квітні 2023 року підготував чемпіона у відбірковому чемпіонаті України U20 та у червні 2023 року зі своїм вихованцем представили Україну у складі національної збірної на чемпіонаті Європи (Іспанія).

Ініціював придбання спортивного інвентарю для відділення вільної боротьби».

Сергій Мельник, тренер-викладач з боротьби вільної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради:  «Підтримка та допомога ЗСУ на сьогодні – наш пріоритет. Підтримував усі без виключення рішення міської ради, які були спрямовані на це.

Ініціював проведення у Звягелі Чемпіонату України з вільної боротьби U20, який відбудеться вже у квітні. В рамках його підготовки сприяв ремонту спортивних залів греко-римської та вільної боротьби в місті, а також придбанню інвентарю, килимів.

Багато уваги приділяв і приділяю спортивному гарту нашої молоді та дітей. Серед моїх вихованців – призерка України, а також велика кількість дітей військовослужбовців.

Серед першочергових завдань, які ставив перед собою як депутат – централізоване водозабезпечення мікрорайону “Кар’єр”. Багато роботи вже зроблено, плануємо завершити ці життєво важливі роботи в поточному році».

Петро Литвин, ветеран Збройних Сил України, генерал-лейтенант, нагороджений орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня: «Депутати Народної партії у Звягельській міській раді VIII скликання – це професійна, злагоджена команда людей, здатних приймати грамотні, виважені рішення й працювати на благо громади. Послідовні у своїх діях та рішеннях. Відкриті для співпраці і не гаємо часу, бо роботи в усіх нас надзвичайно багато.

Продовжуємо працювати і наближати нашу ПЕРЕМОГУ разом!».

З повагою фракція “Народна партія” Звягельської міської ради VIII скликання

Чат-бот Гаряча лінія