Звіт депутатів фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

2 Квітня 2024, 10:47

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 250 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ми – депутати Звягельської міської ради політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»  Рассадін Андрій Олексійович, Нинюк Андрій Іванович та Хрущ Лілія Василівна звітуємо перед своїми виборцями про виконання наданих повноважень за 2023 рік.

Діяльність депутатів фракції спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.

Протягом звітного періоду, депутати фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» здійснювали діяльність у міській раді та її органах.

Так протягом 2023 рік приймали участь 15 сесіях міської ради (в тому числі 7 позачергових), 19 пленарних засідань, 13 засіданнях погоджувальної ради. Депутати фракції активно працювали на засіданнях постійних комісій міської ради.

Депутати фракції входять до складу постійних комісій міської ради:

1) з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

Інформація про відвідування:

Прізвище, ім’я, по батькові ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ ЗАСІДАННЯ

ПОСТІЙНИХ

КОМІСІЙ

всього засідань всього пропусків всього засідань всього пропусків
Хрущ Лілія Василівна – член комісії 19 0 14 0

2) з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

Інформація про відвідування:

Прізвище, ім’я, по батькові ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ ЗАСІДАННЯ

ПОСТІЙНИХ

КОМІСІЙ

всього засідань всього пропусків всього засідань всього пропусків
Рассадін Андрій Олексійович – член комісії 19 2 10 2

3) з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян

Інформація про відвідування:

Прізвище, ім’я, по батькові ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ ЗАСІДАННЯ

ПОСТІЙНИХ

КОМІСІЙ

всього засідань всього пропусків всього засідань всього пропусків
Нинюк Андрій Іванович – заступник голови постійної комісії 19 2 12 4

 

Перебуваючи у складі постійних комісій, депутати фракції ретельно вивчали нагальні питання, опрацьовували зауваження, готували пропозиції та брали участь в обговоренні питань, які вносяться на розгляд сесії.

Міською радою прийнято 379 рішень, які стосувались бюджетних та соціальних питань, надання допомоги ЗСУ, організації роботи ради та її виконавчих органів, майнових та земельних питань, економіки з інвестиційною складовою включно, підтримки житлово-комунального господарства та інших важливих питань. Також прийнято 10 звернень депутатів міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, які звертали увагу органів центральної влади на суспільно-важливі проблем місцевого та державного значення. Одне з прийнятих звернень було ініційовано депутатом від фракції Рассадіним Андрійом.

У 2023 році були забезпечені основні потреби бюджетних установ міста, також бюджетні кошти були спрямовані на потреби військових, облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я , культури, заходи з територіальної оборони. Депутати фракції разом з іншими депутатами міської ради були активні у підтримці вищевказаних потреб.

 

 

Депутати фракції входять до складу наглядових рад:

1) комунального підприємства «Звягельсервіс» (Рассадін А.О.- голова ради);

Депутати фракції входять до складу спостережних рад:

1) комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» (Хрущ Л.В.- член ради);

2) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Нинюк А.І.- член ради);

3)  комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» (Хрущ Л.В. – голова ради).

Про роботу постійних комісій, наглядових і спостережних рад було прозвітовано на 46 сесії міської ради 22.02.2024.

Також депутати фракції входять до складу різних комісій і робочих груп з метою вирішення та опрацювання різних питань життєдіяльності громади. Були учасниками робочих зустрічей, виїзних нарад з питань контролю за використанням коштів бюджету громади, роботи комунальних підприємств, організації благоустрою громади, капітального та поточного ремонту доріг тощо.

 

Важливо відзначити, що протягом року, депутати фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»  оперативно реагували на пропозиції щодо скликання позачергових сесій та активно брали участь у пленарних засіданнях  з метою прийняття рішень щодо вирішення військових питань громади, злагодженості та безперебійної роботи у сфері забезпечення життєдіяльності міської громади в умовах воєнного стану.

 

Депутати фракції здійснювали прийом громадян та брали участь у виїзних зустрічах з громадянами.

Під час особистих прийомів громадян депутатами було надано юридичні консультації, допомогу у складанні заяв щодо вирішення земельних питань, питань, складного матеріального становища, складали акти обстеження житлово-побутових умов.

У 2023 році були передбачені кошти з бюджету громади на потреби виборчих округів. Нинюк А.І. спрямував кошти на закупівлю медичного обладнання для Звягельської багатопрофільної лікарні. Хрущ Л.В. – на капітальний ремонт дороги у мікрорайоні Зелені (вул. Романа Шухевича, 18-16), Рассадін А.О. – облаштування зупинки по вул.Сагайдачного, поточний ремонт вестибюля в Ліцеї №11, придбання комп’ютерної техніки для ДНЗ №16 та Ліцею №11.

У 2023 році депутатка від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хрущ Л.В продовжила очолювати депутатську групу «Рівні можливості».  Серед головних завдань групи – реалізація соціальних проєктів, турбота про вразливі верстви населення, гендерні питання. Одним із пріоритетів депутатської групи є підтримка внутрішньо переміщених осіб, соціальнонезахищених верств населення. Так у 2023 році групою було реалізовано проєкти:

  • Створення пункту психологічної допомоги для жінок та дітей ВПО.

В рамках проєкту відбулась екоакція «Алея пам’яті нескорених міст», було організовано психологічні тренінги, екскурсії містом, майстер класи з приготування українських страв, фотосесія в українських костюмах.

  • Сильні жінки Звягельської громади.

Реалізовуючи цей проєкт, активні жінки мали змогу одержати нові знання, отримали практичні навики психологічної самодопомоги тощо.

 

 

Дякуємо вам, шановні виборці за пропозиції і звернення, Думка кожного з вас надзвичайно важлива.

Крокуємо до перемоги разом!

Чат-бот Гаряча лінія