Звіт про роботу депутатів фракції “СЛУГА НАРОДУ” за 2020-2022 рр. Звягельської міської ради VIII скликання

28 Березня 2023, 13:21

Фракція “Слуга Народу” Звягельської міської ради складається із чотирьох депутатів:

✅ Тростенюк Валентина Василівна (голова фракції)
✅ Литвинчук Сергій Анатолійович
✅ Максименко Микола Миколайович
✅ Сухих Андрій Юрійович.

Депутати фракції у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламентом Звягельської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, які визначають діяльність депутатів та ради.

Керуючись п. 1 та 2 ч. 1 ст. 10, ч. 3 ст. 11, ст. 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 46 Регламенту Звягельської міської ради восьмого скликання, депутати фракції “Слуга народу” здійснюють звіт про свою діяльність за 2020-2022 рр.

Протягом 2020-2021 років взято участь у 15 сесіях міської ради, з них 3 – позачергових, скликання яких було пов’язано з необхідністю термінового розгляду та вирішення невідкладних питань. Взято участь у 9 засіданнях погоджувальної ради, 54 засіданнях постійних комісій з розгляду питань сесій. Прийнято 367 рішень, що стосуються життєдіяльності громади.

Депутати фракції здійснюють свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю, у вільний від робочих годин (або на підставі заміщення) та на безоплатній основі.

Депутати керуються загальнодержавними інтересами та інтересами територіальної громади, виборців виборчого округу, від яких обрані.

Депутати фракції дотримуються загальноприйнятих етичних норм, принципів порядності, честі і гідності, не використовують депутатський мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях.

Депутати фракції “Слуга народу” за період виконання депутатських повноважень брали участь у виїзних прийомах громадян, які відбувалися в старостинських округах, різних мікрорайонах м.Звягеля та на комунальних підприємствах. Під час зустрічей із виборцями порушувались питання щодо поточного та капітального ремонту доріг, заміни застарілих водогонів, проведення заходів з благоустрою, зрізання аварійних дерев, вивезення сміття, справедливого розподілу земельних ділянок для різних потреб, проведення поточних ремонтів приміщень комунальної власності, інше.

Депутати фракції “Слуга народу” підтримують зв’язок з виборцями, організацією політичної партії, яка висунула кандидатами у депутати Звягельської міської ради.

Протягом звітного періоду депутати інформували у різний спосіб Звягельську міську раду та її виконавчі органи про проблемні питання у своїх виборчих округах, територіальній громаді.

Депутатами фракції у 2021 році, у своїй більшості, були підтримані рішення щодо спрямування коштів на реалізацію різних проєктів на території міської територіальної громади, які стосувалися:

✅ будівництва, реконструкції та реставрації об’єктів (“Добудова спортивного залу до приміщення Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів”, “Ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вул. Шевченка, 5/1”, “Монтаж (реконструкція) системи киснепостачання із збільшенням джерела живлення”, “Будівництво універсального спортивного майданчика для занять різними видами спорту по вул.Толубка, 16-А”, “Будівництво системи відеоспостереження та відеоаналітики”, “Будівництво мережі водопостачання Дружба”);

✅ проведення капітальних ремонтів (“Капітальний ремонт елементів благоустрою території ДНЗ №13”, “Капітальний ремонт вхідної групи ЗОШ №9”, “Капітальний ремонт приміщення АЗПСМ №8 по вул. Пушкіна, 16 в с. Наталівка”, “Капітальний ремонт приміщень краєзнавчого музею”, “Капітальний ремонт міні-футбольного поля на міському стадіоні “Авангард””, “Капітальний ремонт каналізаційної мережі на вул. Героїв Майдану”, “Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Відродження”);

✅ придбання предметів довгострокового користування (автоцистерни для питної води, модульних туалетів, медичного обладнання (літотриптер, відеогастроскоп, кисневі ємності, апарат ШВЛ, модульних кіосків для ПЛР досліджень).

Зважаючи на дію Постанови КМУ №590 від 9 червня 2021 року, видатки бюджетів органів місцевого самоврядування залишаються обмеженими у період воєнного стану. Керуючись даним нормативно-правовим актом, депутатами фракції у 2022 році були підтримані пропозиції щодо виділення коштів на внески у статутний капітал комунальних підприємств ЗМР “Звягельводоканал”, “Звягельтепло” завдяки чому вдалося оновити парк комунальної техніки та транспорту, придбати нові насоси, електролізну установку з виробництва гіпохлориту натрію та фільтруючий матеріал. Окрім того, за виділені кошти проведено технічне переоснащення котелень, заміну агрегатів і реконструкцію тепломереж, здійснена реконструкція частини каналізаційної мережі на вул. Соборності, а також закуплено генератори.

Депутатом Сухих А. Ю. було ініційоване питання щодо проведення капітального ремонту водогону по вул. М. Вербицького із заміною азбесто-цементної водопровідної труби. За підтримки депутатського корпусу Новоград-Волинської міської ради та Управління житлово-комунального господарства та екології роботи були завершені у 2022 р.

Варто відзначити, що у зв’язку з можливими ракетними ударами рф протягом 2022 року акцент був зроблений на улаштування захисних укриттів. Депутатами фракції підтримано виділення коштів на облаштування захисного укриття на базі Гімназії № 5 та ремонтів укриттів у закладах освіти.

У рамках проведення заходів з енергозбереження підтримано виділення коштів бюджету громади на заміну віконних блоків у Гімназії № 6.

У 2021 році кошти з бюджету, передбачені на потреби виборчих округів були спрямовані депутатами фракції наступним чином:

✅ Микола Максименко та Валентина Тростенюк спрямували кошти на створення єдиного молодіжного простору Idea HUB.

✅ Андрій Сухих спрямував кошти на:

– придбання 2-х фігур манекенів “школяра” на вул. Соборності та вул. Житомирській;

– капітальний ремонт водогону по вул. Михайла Вербицького (заміна азбесто-цементної водопровідної труби);

– поточний ремонт приміщень Звягельської ЗОШ №3 по вул. Соборності,54;

– придбання мікрофонів для міської бібліотеки.

✅ Сергій Литвинчук спрямував кошти на:

– придбання тренажера педального для рук та ніг для занять з лікувальної фізкультури для підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Звягельської міської ради;

– придбання акумулятора для МРВ УДСНС (комплексна Програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру);

– оплата транспортних послуг на перевезення дитячого колективу “Веселка” міського Палацу культури ім. Лесі Українки;

– придбання сценічного взуття для дитячого колективу “Веселка”;

– придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю (придбання принтеру та оглядової кушетки) для КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Звягельської ради”;

– придбання та встановлення спортивного майданчика на території ЗОШ №8.

Протягом 2022 року прийнято участь в 11 сесіях (в т.ч. 3 позачергових), міської ради, на яких було прийнято 277 рішень. Депутати фракції, за можливості бути присутніми, взяли участь у 13 засіданнях погоджувальної ради та 45 засіданнях постійних комісій з розгляду сесійних питань.

Ще до початку повномасштабного вторгнення збройних сил рф в Україну фракція “Слуга Народу” ініціювала скликання позачергової сесії щодо прийняття рішення про виділення коштів на матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони розташованих на території громади.

Насамперед 2022-й рік для депутатів фракції “Слуга Народу” у Новоград-Волинській міській раді асоціюється з головними завданнями:

➡ підтримка військових частин ЗСУ, добровольчих формувань, підрозділів територіальної оборони та військовослужбовців;

➡ допомога переселенцям;

➡ вирішення нагальних потреб жителів територіальної громади;

➡ покращення технічного стану та матеріально-технічної бази комунальних підприємств.

З початку збройної агресії рф проти України частина депутатського корпусу фракції вступили до лав ТрО ЗСУ????????. Зокрема, це Андрій Сухих та Сергій Литвинчук. Вони продовжують бути військовослужбовцями та виконувати покладені на них обов’язки. Загалом, депутати фракції особливо не афішуючи, здійснювали цільову підтримку знайомих військовослужбовців, підрозділів, у яких служать.

За ініціативи депутата міської ради Валентини Тростенюк було внесено на розгляд та погоджено на пленарному засіданні двадцять восьмої сесії міської ради “Програму часткового відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягельської міської територіальної громади під час опалювального сезону 2022-2023 років” з метою забезпечення об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків альтернативними джерелами електроенергії та для зниження фінансового навантаження на співвласників будинків під час придбання таких приладів у період опалювального сезону 2022-2023 років в умовах воєнного стану.

У 2022 році була створена депутатська група “Рівні можливості”, до складу якої увійшла депутатка фракції Валентина Тростенюк. Одним із пріоритетів депутатської групи є підтримка внутрішньо переміщених осіб.

Протягом звітного періоду депутати фракції з метою забезпечення ефективної роботи виконавчих органів міської ради, брали участь у наступних робочих групах та комісіях:

● комісія щодо розгляду звернення громадян з питань діяльності кафе “White” (вул.Вокзальна, 38,ФОП Мурашова М.П.);

● комісія щодо перевірки якості виконаних робіт з поточного ремонту доріг з м’яким і твердим покриттям;

● комісія з фінансового стимулювання спортсменів та тренерів;

● комісія з фінансового стимулювання переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів та їх наставників у галузі культури і мистецтва;

● комісія з питання виносної торгівлі;

● конкурсна комісія щодо розміщення у банківських установах тимчасово вільних коштів бюджету міської територіальної громади;

● комісія щодо визначення опорного закладу освіти;

● робоча група з питань пільгового харчування дітей у закладах освіти Звягельської міської територіальної громади;

● робоча група з питань необхідності унормування назв окремих об’єктів топоніміки населених пунктів Звягельської міської територіальної громади;

● робоча група з питань розроблення Концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велосипедної інфраструктури в місті Звягель;

● робоча група з підготовки та розробки проєкту “Муніципальний енергетичний план Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки”;

● робоча група з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2022 та 2023 роки;

● робоча група щодо розробки в’їзного знаку в місто Звягель у зв’язку зі зміною назви міста;

● робоча група щодо вивчення умов діяльності амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Звягельської міської ради;

● робоча група щодо вивчення питання будівництва сміттєсортувальної лінії;

● робоча група щодо вивчення питання створення комунального підприємства – адміністратора послуги з управління побутовими відходами Звягельської міської територіальної громади.

Окрім того, депутати фракції протягом звітного періоду працювали у постійних депутатських комісіях міської ради:

????Тростенюк В. В. – постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів;

????Максименко М. М. – постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин;

????Литвинчук С. А. – постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян;

????Сухих А. Ю. – постійна комісія міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку.

Депутати фракції є членами наглядових та спостережних рад:

1. Наглядова рада КП Звягельської міської ради “Звягельводоканал”, до складу якої увійшов депутат міської ради Максименко М. М.

2. Наглядова рада КП Звягельської міської ради “Звягельтепло”, до складу якої увійшла депутат міської ради Тростенюк В. В.

3. Наглядова рада КП Звягельської міської ради “Звягельсервіс”, до складу якої увійшов депутат міської ради Сухих А. Ю.

4. Спостережна рада КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Звягельської міської ради”, до складу якої увійшла депутат міської ради Тростенюк В. В.

5. Спостережна рада КП “Аптека № 217” Звягельської міської ради, до складу якої увійшов Литвинчук С. А. (з 2023 року).

Усі депутати фракції “Слуга Народу” у Звягельській міські раді і надалі виконуватимуть усі покладені на них обов’язки задля розвитку громади та наближення нашої перемоги????????.

Чат-бот Гаряча лінія