ЗВІТ про роботу постійної комісії постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

30 Березня 2023, 16:53

ЗВІТ

про роботу постійної комісії постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального  господарства, екології та водних ресурсів

 

  1. Кількість засідань постійної комісії з розгляду питань порядків денних сесій міської ради: 11 (2020-2021 роки) та 11 (2022 рік)       Всього: 22
  2. Кількість розглянутих питань, внесених до порядків денних сесій міської ради: 467 (2020-2021 роки) та 280 (2022 рік) Всього: 747
  3. Кількість засідань постійної комісії з розгляду інших питань відповідно до повноважень: 7 (2020-2021 роки) та 2 (2022) Всього: 9
  4. Кількість інших розглянутих питань: 48 (2020-2021 роки) та 3 (2022) Всього: 51
  5. Кількість рішень міської ради, контроль за виконанням яких покладений на постійну комісію: 42 (2020-2021 роки) та 42 (2022 рік) Всього: 84
  6. Кількість рішень, знятих з контролю: 4 (2020-2021 роки) та 15 (2022 рік) Всього: 19

Я, Рудницький Дмитро Вікторович, очолюю постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів. До складу комісії входять Табалюк В.С., Тростенюк В.В., Мірзабекян Ю.Л., Савчук О.М. та Олейник І. О. Це – авторитетні, досвідчені у своїй справі фахівці та депутати, тому і засідання проходять жваво, активно і завжди результативно.

За звітний період постійною комісією було проведено 22 засідань з розгляду 747 питань  порядків денних сесій міської ради, в тому числі 467 проектів рішень міської ради, а також було проведено 9 засідань (в тому числі виїзні)  з розгляду 51 інших питань відповідно до повноважень комісії.

Депутати, які входять до складу комісії, кваліфіковано оцінюють основні проблеми, що існують у різних галузях. Комісія співпрацювала з управліннями та відділами міської ради та комунальними підприємствами. Для реалізації основних пріоритетних напрямків роботи стали розроблені та затверджені депутатами міської ради програми щодо питань з утримання та поточного ремонту об’єктів благоустрою міста.

Робота комісії є відкритою і прозорою. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів займалася оптимізацією комунальних підприємств міста, зокрема щодо об’єднання двох комунальних підприємств КП «Шляхрембуд» і КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» та напрацьовувала штат та функції об’єднаного підприємства.

Обговорювалось питання щодо будівництва другої черги полігону твердих побутових відходів. Неодноразово постійна комісія виїжджала на місце його будівництва.

Наша постійна комісія здійснювала контроль щодо зачищення та приведення в порядок території полігону ТПВ від львівського сміття, долучаючи депутатів з інших постійних комісій.

Саме наша постійна комісія спільно з депутатами міської ради швидко відреагувала і почала розслідування стосовно розстрілу камери відеоспостереження на полігоні ТПВ.

Одним із найголовніших питань, яким опікується постійна комісія, є організація контролю за виконанням основних напрямків розвитку житлово-комунального господарства, а  саме:

– капітальний та поточний ремонт доріг, тротуарів та внутрішньо квартальних доріг міста;

– освітлення вулиць та доріг міста;

– водопостачання та водовідведення;

– теплопостачання;

– озеленення міста, та інше

– підтримка та розвиток комунальних підприємств

По всіх питаннях приймалися відповідні рішення та висновки, надавалися рекомендації щодо розгляду їх на чергових та позачергових сесіях міської ради.

В звітних роках в галузі ЖКГ було реалізовано ряд запланованих проектів, а саме:

– капітальний ремонт дороги по вулиці Відродження;

– ремонт освітлення 21 однієї вулиці міста та сіл Наталівка, Олександрівка, Груд, Багате;

– зроблено освітлення пішохідних переходів на найбільш людних переходах міста;

– побудували водопровід в житловому мікрорайоні «Дружба»;

– зроблена санація частини аварійного колектору на вулиці Героїв Майдану;

– встановлено два модульних туалети в місцях великого скупчення людей;

– опрацьована і затверджена нова Програма підтримки ОСББ;

– працює Програма енергоефективності.

Не менше уваги комісія приділяла  питанню забезпечення безпеки в нашій громаді. І на самих перших засіданнях було напрацьоване питання реалізації програми  «Безпечне місто», яке підтримали депутати міської ради. І вже сьогодні дана система працює в нашій громаді і допомагає працівникам поліції розкривати злочини. В цьому році працюємо над розширенням мережі відеоспостереження.

Важливу увагу в минулому році було приділено розвитку комунальних підприємств. Особливо щодо оновлення техніки та обладнання.

Значну і важливу увагу комісія приділяла і підтримала модернізацію комунального підприємства «Звягель водоканал» стосовно енергозаощадження.

Постійна комісія активно співпрацює з управлінням житлово-комунального господарства та екології міської ради, іншими структурними підрозділами міської ради та комунальними підприємствами міської ради.

Усі депутати постійної комісії брали активну участь у роботі  постійної комісії та сесій міської ради. Переконаний, що і в нинішньому році наша комісія буде працювати та вирішувати важливі питання життєзабезпечення міста і хочу зазначити, що наша комісія завжди відкрита до пропозицій, які можуть привести до розвитку галузі.

Хочу подякувати членам постійної комісії та всім депутатам і побажати  надалі плідної роботи, депутатської активності, покращення роботи  у сфері житлово-комунального господарства.

 

Дмитро РУДНИЦЬКИЙ, голова  постійної комісії постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального  господарства, екології та водних ресурсів

 

Чат-бот Гаряча лінія