Звягель долучився до німецько-української конференції муніципальних партнерств в місті Лейпциг (Німеччина)

17 Листопада 2023, 14:40

☑️Звягельська громада долучилася до участі в німецько-українській конференції муніципальних партнерств, яка проходила з 13 по 15 листопада в місті Лейпциг (Німеччина).
☑️Захід відбувся під особистим патронатом Федерального Президента Німеччини Франка-Вальтера Штанмайера та за участі представників федеральних міністерств, Асоціації міст України на чолі з головою Віталієм Кличко, міських голів та представників муніципалітетів України та Німеччини. Конференція зібрала близько 700 представників місцевого самоврядування України та Німеччини. В онлайн-режимі долучився Президент України Володимир Зеленський.
☑️Звягельську громаду на конференції представили секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутатка міської ради Валентина Тростенюк.
☑️Основний акцент конференції – розвиток партнерства між територіальними громадами двох країн заради Перемоги та спільного майбутнього. У рамках заходу обговорили подальшу співпрацю, окреслили план відбудови, розвитку та процес європейської інтеграції України.
☑️На сьогодні 190 міст України є побратимами німецьких міст. Звягельська громада також має місто побратим у Німеччині – місто Людвігсгафен-на-Рейні. Також в рамках проєкту Cities 4 Cities /United 4 Ukraine співпрацюємо з представниками муніципалітетів Зіндельфінген, маємо тісні зв’язки з німецькою асоціацією Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij/Swjahel e.V. Їхня підтримка та допомога нашій громаді у цей складний час надзвичайно цінна.

Чат-бот Гаряча лінія