Звягель представив Житомирщину на Міжнародному Саміті Мерів

15 Квітня 2024, 16:58
11 квітня у місті Данчени (Республіка Молдова) відбувся Міжнародний Саміт Мерів, до якого долучилась заступниця міського голови Ірина Гудзь.
Щорічний Саміт об’єднує визначних мерів міст з різних країн світу, бізнес спільноту, представників міжнародних організацій та громадськості, де вони можуть поділитися ефективними рішеннями, інноваціями, кращим досвідом міського управління та історіями успіху міст у різних сферах.

До заходу долучалися Президент Республіки Молдова Майя Санду, заступник посла США в ООН Нед Прайс, мери та експерти з США, Канади, Нідерландів, Великобританії, ОАЕ, Албанії, Литви, Швеції, Польщі та Німеччини.

Основна тема Саміту зводиться до концепції, суть якої полягає в тому, що відновлення міст рівнозначне відновленню суспільства. Відповідно, на Саміті розкрили такі життєво важливі теми, як відродження міст, підвищення їх привабливості для людського капіталу, розвиток економічного потенціалу, безпека та зростання, а також впровадження інноваційних рішень для кращої реалізації людиноцентричного підходу до розвитку міст.

Підтвердженням вагомості участі міста у таких заходах є не лише залучення великої уваги з боку міжнародних представників, але й можливість активно співпрацювати з партнерами з різних країн.

Це відкриває нові можливості для розвитку міжнародних зв’язків, обміну досвідом та інноваціями, а також сприяє підвищенню престижу міста на світовій арені.

Дякуємо усім, хто вірить й долучається до покращення життя у Звягелі!
Чат-бот Гаряча лінія