Звягельська громада отримала новий шкільний автобус

28 Грудня 2023, 16:25

Сьогодні, 28 грудня, під час відрядження міського голови Миколи Боровця та начальниці управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук до міста Житомир, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко передав Звягельскій громаді шкільний автобус.

Автобус був придбаний департаментом освіти і науки Житомирської ОВА у співфінансуванні за рахунок коштів бюджету нашої громади у сумі 1,6 млн. грн. Загальна вартість транспорту – 3,2 млн. грн.
Зазначалося, що загалом на Житомирську область було закуплено 28 автобусів.
Важливо, що транспорт оснащений місцем для осіб з інвалідністю. Новий шкільний автобус буде знаходитись на балансі опорного закладу освіти Пилиповицького ліцею. Нині на базі ліцею вже функціонує 1 автобус, який завозить дітей з 4 сіл (майже 90 осіб) та здійснює декілька рейсів. З наступного навчального року збільшиться кількість дітей, які завозити до опорного закладу, тож новий автобус дасть можливість покращити графік, якість та комфорт перевезень.
Управління освіти і науки міської ради висловлює вдячність міському голові Миколі Боровцю та депутатському корпусу міської ради за можливість співфінансування для придбання нового автобусу.
Чат-бот Гаряча лінія