Звягельською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України разом з партнерами проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію спрямовану на привернення уваги громадян до питання поширення епідемії туберкульозу
24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом.
Сьогодні Звягельською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України разом з партнерами – Звягельським міським центром соціальних служб та ГО “Перспектива” проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію спрямовану на привернення уваги громадян до питання поширення епідемії туберкульозу.
Містянам роздавали листівки з інформацією про симптоми захворювання, закликали берегти своє здоров’я та вести здоровий спосіб життя, а також усі бажаючі могли обміняти цигарку на цукерку, адже паління є одним із чинників, який може спричинити захворювання на туберкульоз.
ГО “Перспектива” пропонувала взяти безкоштовні презервативи та захисні маски.
Міський центр соціальних служб забезпечив усіх бажаючих інформаційними матеріалами.
Здоров’я – це найцінніший дар![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Дякуємо партнерам та волонтерам за співпрацю ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
Творімо милосердя разом ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)