Звягельський міський голова Микола Боровець взяв участь у Другому Міжнародному Саміті міст і регіонів

9 Травня 2024, 18:22

Звягельський міський голова Микола Боровець взяв участь у Другому Міжнародному Саміті міст і регіонів в рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. До заходу долучилися мери міст та представники обласних військових адміністрацій.

У цей символічний для Дня Європи день заходу відвідала Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, а також делегації з США, Австрії, Німеччини, Італії, Бельгії, Франції, Данії, Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Литви, Угорщини, Румунії, Словаччини, Молдови, представники Ради Європи та Європейського комітету регіонів.

Основна мета саміту полягає в об’єднанні українських та іноземних місцевих громад для спільного партнерства, взаємопідтримки та обміну досвідом з метою покращення ситуації в Україні та забезпечення миру та безпеки. Президент Володимир Зеленський висловив подяку партнерам за допомогу та підтримку, підкресливши єдність Європи та наголосив на готовності України до вступу до ЄС. Закликав керівників міст та селищ на збільшення співпраці з країнами та містами Європи, вказавши на важливість муніципальних та регіональних партнерств для євроінтеграції.

Житомирщина, зокрема і Звягельська громада, активно беруть участь у цьому процесі через співпрацю на регіональному рівні та між окремими громадами, що сприяє розвитку міжнародних зв’язків. Відзначалася співпраця Звягельської громади з Офісом Ради Європи в Україні, європейськими благодійними фондами та організаціями, містами-побратимами з Республіки Польща (Белхатув, Опочно, Ломжа), Словаччини (Банська Бистриця), містами-партнерами з Німеччини (Зіндельфінген та Людвівксгафен на Рейні).

Чат-бот Гаряча лінія