Звягельським міським центром соціальних служб організовано та проведено захід з особами, які перебувають на обліку Звягельського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

20 Листопада 2023, 18:34

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні: Помаранчевої у 2004 році та Євромайдану і Революції гідності у 2013 році. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Так, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи Звягельським міським центром соціальних служб організовано та проведено захід з особами, які перебувають на обліку Звягельського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області.
Другий рік поспіль День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.
Присутнім заходу наголошено про ціну свободи, життя під мирним небом та обов’язковий вклад кожного з нас на шляху до перемоги!
Чат-бот Гаряча лінія