Дитячо-юнацька спортивна школи імені В.П.Єрмакова

Директор
Пісоцький Дмитро Віталійович

Контакти

Адреса:

м. Звягель, пл. Лесі Українки, буд. 9

Телефон:

(04141) 3-55-52

Офіційна сторінка в мережі фейcбук

1.1. Дитячо-юнацька спортивна школа імені В.П. Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради (далі – ДЮСШ імені В.П. Єрмакова) є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю – закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

1.2. Організаційно-правова форма ДЮСШ імені В.П. Єрмакова – бюджетна установа, заклад.

1.3. Форма власності – комунальна, заснована на власності територіальної громади м. Звягеля.

1.4. ДЮСШ імені В.П. Єрмакова є юридичною особою з моменту державної реєстрації, наділена цивільною правоздатністю підпорядкована Звягельській міській раді, її виконавчому комітету та його структурному підрозділу – управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

1.5. ДЮСШ імені В.П. Єрмакова у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації,  рішеннями  Звягельської міської ради  та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, іншими нормативно-правовими актами з питань, що регулюють її діяльність, наказами  та Положенням про управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради і цим Статутом.

1.6. ДЮСШ імені В.П. Єрмакова є юридичною особою, статусу якої набуває з моменту її державної реєстрації. Має круглу печатку, штамп зі своїм найменуванням, бланки зі своїми реквізитами.

1.7. Юридична адреса ДЮСШ імені В.П. Єрмакова: площа Лесі Українки, 9; місто Звягель, Житомирська область, Україна, 11700.

1.8. Повна назва українською мовою: дитячо-юнацька спортивна школа імені В.П. Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

1.9.  Скорочена назва українською мовою: ДЮСШ імені В.П. Єрмакова.

1.10. Мова навчання і виховання у ДЮСШ імені В.П. Єрмакова визначається Конституцією України і відповідним законом України.

1.11. З метою найбільшої ефективності у досягненні Статутних завдань ДЮСШ імені В.П. Єрмакова має право об’єднувати свою діяльність з іншими підприємствами, установами, організаціями.

1.12. ДЮСШ імені В.П. Єрмакова здійснює будь-які види спортивної та господарської діяльності, якщо вони не заборонені законодавством України.

1.13. Діяльність, що підлягає ліцензуванню, здійснюється ДЮСШ імені В.П. Єрмакова тільки після отримання ліцензії у встановленому законодавством порядку.

1.14. ДЮСШ імені В.П. Єрмакова має право вступати в договірні стосунки з підприємствами та організаціями по наданню послуг для проведення ремонтних робіт,капітального будівництва та іншого.

– відділення баскетболу;

– відділення боксу;

– відділення боротьби греко-римської;

– відділення важкої атлетики;

– відділення волейболу;

– відділення волейболу пляжного;

– відділення жіночого футболу;

– відділення карате;

– відділення карате для осіб з інвалідністю;

– відділення кікбоксінгу;

– відділення тенісу настільного;

– відділення шахів;

– відділення шашок.

Чат-бот Гаряча лінія