Спортивний комплексу ПЕТ

Директор
Савчук Володимир Костянтинович

Контакти

Адреса:

м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 38

 

Телефон:

(04141) 3-56-13

facebook profile

З метою створення умов для реалізації державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення у 2003 році утворений  Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
«Спорт для всіх – здоров’я для кожного» – під таким гаслом вже
10 років функціонує мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», до якої входить Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», 25 обласних, 150 міських, 70 районних, 6 районних у містах та 21 селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і понад 1000 працівників по всій Україні.
Центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – це:
  • спеціалізовані бюджетні організації для провадження фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності населення за місцем проживанням та в місцях масового відпочинку;
  • мережа центрів по всій Україні;
  • співпраця з національними та міжнародними спортивними співтовариствами та соціально-відповідальними підприємцями і організаціями;
  • акції із залучення всіх категорій та вікових груп населення до занять фізичною культурою та спортом;
  • спортивні змагання, свята і фестивалі, навчання і тренінги, конференції і круглі столи.
Всесвітній рух «Спорт для всіх» почав розвиватись вже давно, але поняття «Спорт для всіх» вперше з’явилось у 1966 році, коли Європейська Рада прийняла концепцію розвитку спорту і включила його до своєї культурної програми.
«Спорт для всіх» лежить в основі олімпійського руху, і тому він повинен сприяти його розвитку. Цим вже займаються, співпрацюючи з МОК, такі міжнародні організації, як TAFISA, ЮНЕСКО, ТРИМ ЕНД ФІТНЕСС, ІАНОС.
Чат-бот Гаряча лінія