КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради

Директор
Солодовник Олена Володимирівна

Адреса

м. Новоград-Волинський, вул. Івана Мамайчука, 10

 

Контактний телефон, приймальня:

(04141) 5-24-50 (факс); 5-21-17;   5-62-27 (бухгалтерія); 5-20-06 (навчальна частина)

Новоград-Волинський медичний коледж є комунальним вищим навчальним закладом, заснованим на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області.

Діяльність медичного коледжу визначена Статутом, Колективним договором, Концепцією та здійснюється відповідно ліцензій:

  • підготовка молодших спеціалістів з медичною освітою за державними стандартами у галузі знань «Медицина» за спеціальностями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа»;
  • освітня послуга «Повна загальна середня освіта»;
  • післядипломна освіта для середніх медичних працівників (підвищення кваліфікації, спеціалізація);
  • у сфері позашкільної освіти та освіти для дорослих («Основи лікувального масажу», «Косметологія» та «Поглиблене вивчення предметів…»).

Навчальний заклад співпрацює з провідними кафедрами медичних університетів та академій і має навчально-наукові комплекси з вищими навчальними закладами ІІІ-IV рівня акредитації.

Концепція розвитку коледжу передбачає реалізацію його стратегічного курсу на міжнародну співпрацю з Вищою професійною школою охорони здоров’я Польщі та Австралії, підтримку ділового зв’язку на взаємовигідних засадах із зарубіжними партнерами, участь у міжнародних конференціях та обмін досвідом через ЗМІ.

Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений колектив педагогів у складі якого є кандидати наук, більше 50% викладачів вищої та  I кваліфікаційних категорій, 25%. викладачів-методистів та старших викладачів. У навчальному закладі 7 викладачів здійснюють дисертаційні дослідження, в т. ч. 4 особи навчається в аспірантурі.

В Новоград-Волинському медичному коледжі навчається майже 700 студентів, з них за бюджетні кошти – 42% осіб,   кошти фізичних осіб – 58%.

Успішність підготовки молодшого спеціаліста з медичною освітою оцінюється за результатами незалежного Всеукраїнського комплексного Ліцензованого інтегрованого іспиту Крок М. У 2015 році:

«Лікувальна справа» – 81,1% (по Україні 84,6%),

«Сестринська справа» – 88,7% (по Україні 84,8%).

Щороку дипломи з відзнакою отримують 10-15% випускників, продовжують навчання в університетах та академіях 35-40%.

Коледж має відповідні матеріально-технічну та інформаційну бази. До послуг студентів та викладачів локальна мережа INTRANET,  електронні журнали обліку навчальної роботи, календар планування діяльності закладу та усіх структурних підрозділів,  бази поточного та підсумкового контролю на сайті коледжу, інформація про контингент студентів, календар GOOGLE єдина електронна бібліотека коледжу, мультимедійна оргтехніка, сучасні муляжі та тренажери.

Для забезпечення належного рівня підготовки молодшого спеціаліста з медичною освітою систематично удосконалюється організація навчально-виховного процесу, впроваджуються інноваційні технології навчання, особливо циклу професійно-практичної підготовки. Активно працює навчально-тренувальний центр, де проводяться начальні тренінги з питань надання невідкладної допомоги,  інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, сортування та невідкладної допомоги дітям за програмами ЮНІСЕФ.

Навчальний заклад є новатором в усіх добрих справах із впровадження якісно нових сучасних підходів з питань виховання та освіти молоді.

Важливе місце у формуванні особистісних рис громадянина України, його патріотичних почуттів, займають проведені відкриті  виховні заходи, акції миру: «Україна понад усе!» та «Єднайтеся друзі, країна єдина! Миру хоче кожна людина!».

В закладі розроблено план заходів щодо створення умов для реалізації здібностей обдарованої молоді, розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу. Створено творче середовище, психологічно-сприятливий клімат для творчості та інтелектуального розвитку студентів, діє соціальна підтримка, заохочення, нагороди за творчість.

За високі досягнення в навчанні та громадському житті кращі студенти неодноразово нагороджувалися Грантами Благодійного фонду «Майбутнє Полісся».

Різнопланова діяльність волонтерського центру «Милосердя» направлена на підтримку сімей медиків, випускників коледжу та поранених військових із зони АТО; дітей-інвалідів та онкохворих дітей; малозабезпечених сімей. Проводяться благодійні акції: «Від серця до серця!», «Великодній кошик військовим», «Відкриймо серця для Добра та Любові!», «Зробимо Україну чистою!», «Допоможи військовим!».

Поєднуючи навчання та доброчинність, студенти-випускники протягом 2-х місяців працювали волонтерами в Житомирському військовому шпиталі, підтримується постійний зв’язок з випускниками медичного коледжу – військовими медиками.

Волонтери проводять належну просвітницьку роботу серед школярів та студентів міста. Розроблено й розповсюджено сотні тисяч листівок, буклетів з питань збереження репродуктивного здоров’я, відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, пропаганди донорства.

Велику роль в змістовному житті навчального закладу відіграють органи студентського самоврядування. Студрада сприяє навчанню та творчій діяльності студентів, організовує відпочинок в позаурочний час, забезпечує правопорядок під час проведення загальних заходів в закладі та в місті, проводить роботу з попередження правопорушень, заходи по запобіганню наркоманії та алкоголізму серед студентів. Представники студентського парламенту залучаються в якості спостерігачів до участі в екзаменах, входять до складу педради, що є ознакою демократичної взаємодії.

Великим досягненням колективу навчального закладу є створення музею історії медицини Новограда-Волинського. Це музей нової формації, який дає можливість повернути із людського забуття та передавати наступним поколінням історію заснування медичної галузі Звягельщини, її сьогодення та навчального закладу зокрема.

Чат-бот Гаряча лінія