Новоград–Волинський економіко–гуманітарний коледж

Директор
Божок Яків Миколайович

Адреса

м. Новоград–Волинський, вул.Ушакова, 34

Контактний телефон, приймальня:

(04141) 5-24-26, 5-63-24

Гуманітарний коледж – вищий навчальний заклад, створений у формі товариства з обмеженою відповідальністю, зареєстровано 11.06.1997 р. виконкомом Новоград-Волинської міської ради (співзасновником коледжу).

Коледж є суб’єктом освітньої діяльності і діє відповідно до Конституції України, законів України  „Про освіту”, „Про вищу освіту”,  „Про господарські товариства”,  Статуту.

В коледжі ліцензовані і акредитовані спеціальності з підготовки молодших спеціалістів:

«ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

«ПРАВОЗНАВСТВО»

«ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ»

Ліцензія АД № 072876

на нашій базі з проводиться підготовка робітничих професій:

  • касир (в банку)
  • оператор комп’ютерного набору
  • адміністратор

Ліцензія АЕ № 270415

Крім того, відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації № 60 від 24.02. 2014 р., Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж визнано атестованим на здійснення освітньої діяльності за рівнем „Повна загальна середня освіта”.

В структурні підрозділи коледжу входять:

  • денні відділення: „Правознавство”,  „Фінанси і кредит”,  «Фізичне виховання», освітня діяльність за гуманітарним напрямом «Поглиблене вивчення української мови, української літератури, історії України, математики»;
  • заочне відділення „Фізичне виховання”, «Фінанси і кредит»;
  • циклові комісії: загальноосвітніх навчальних дисциплін, гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, професійних дисциплін та практичної підготовки відділення «Фінанси», «Правознавство», «Фізичне виховання».

Випускники коледжу – продовжують навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації різних форм власності.

Педагогічний колектив 10-й рік поспіль працює над впровадженням і вдосконаленням модульно-рейтингової системи навчання, займаються науково – методичною діяльністю.

Бібліотечний фонд коледжу нараховує 20 тис. примірників, є читальний зал.

Для проведення навчально-виховного процесу створено відповідну матеріально-технічну і методичну бази. Функціонують 4 комп’ютерних класи, до послуг студентів 54 комп’ютери, об’єднаних у локальну мережу  з виходом до системи Internet.

Діє спортивний комплекс, тренажерна зала,  буфет та ін.

Чат-бот Гаряча лінія